2.5
Oy ortalaması:
2.5/10 - 2 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Dışarıdan sıradan bir adam olarak gözüken Lewis, aslında pek de öyle değildir. Onun Cathy’ye karşı gizli bir takıntısı vardır. Genç kadından intikam almayı düşünen Lewis, en ince ayrıntısına kadar her şeyi hesapladığı bir plan yapar ve Cathy'yi kaçırır. Onu oldukça küçük, ses yalıtımlı bir odaya kiltiler. Lewis’in bunu yapmasının Cathy’nin karanlık bir sırrını itiraf etmesini sağlamaktır. Fakat Cathy’nin pes etmeye niyeti yoktur.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @selinb

  Vakit kaybı izlemeyin.

  0 0
 2. @MuratDKNMZ

  Zamanınızı bunun gibi çöp bir filme harcamayın .Ne bir konu var ne bir amaç. Sahneler bile okadar amatörce çekilmiş ki yazık izlemeyin. Altaki olumlu yorum yapan arkadaşlar farklı filmmi izledi acaba merak ediyorum doğrusu.

  1 0
 3. @Ohakcay
  Spoiler içeren alan!
  Neden karısının ne yaptığını göstermediler?
  0 0
 4. Reiwan

  Film gerçekten çok güzel, ilerleryişi çok güzel özellikle, yavaş ilerlediği zamanlarda bile insanda bi gerbinlik oluyor, bunu başarabilen nadir filmlerden bi tanesi, sonu gerçekten sürpriz bitiyor. İzlenmeye kesinlikle değecek bir film @asia’nın da dediği gibi, IMDB puanına bakmayın, çok daha fazlası eder.

  0 0
 5. @asia

  Luke Evans favori oyuncularımdan.o yüzden filmi sevdim.objektif olarak da gizemiyle zaten merakla izliyorsun.imdb puanına aldanmayın.daha fazlası eder.

  0 0