5.2
Oy ortalaması:
5.2/10 - 10 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Geriye kalanların, aşkın, kaybın ve kötülüğün varlığını keşfe çıkan filmde yakın zamanda ölmüş, beyaz çarşaflı bir hayalet, evine dönerek karısına ulaşmaya çalışır. David Lowery'nin yazıp yönettiği filmde Casey Affleck ve Rooney Mara başrolde yer alıyor.

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. ruknettin

  Filmleri mutlaka bir tarafına sürmesi veya sokması gerektiğini düşünen alttaki gibi zihniyette olanlara itimat etmeyin. Dünyada yüksek puan verilmiş ise yanlış olan acaba siz misiniz yoksa tüm dünya mıdır? Harika bir film ve anlamak için mikiniz veya dötünüz ile izlemeyin, aklınız ve gözünüz ile izleyin.

  0 0
 2. Einigermaßen

  Byqurnaz ve segpinus gibi , kendi de bir bok anlamadigi halde, anlami$ ve begenmi$ gibi kendini farkli göstermeye cali$an ilerizekalilara aldanmayin. Film katiyyen bir mike sürülmez. Bu sanatsa, zicayim sanatina ! Zamaninizi bo$ yere harcamayin derim. Gidin adam gibi eski filmlerden izleyin. Ne bileyim, Falling in Love, The House of the Spirits gibi , gercekten de gercek duygulari en acik ve bariz bicimde aktaran $aheserleri yani !

  0 0
 3. @joyberk

  @segpinus kardeş, bu şaheser neyi yüzümüze vuruyor merak ettim?

  0 0
 4. @segpinus

  az diyaloga sahip belki ancak sahip olduğu diyaloglardan bazıları da o kadar etkili ve vurucu ki. Az diyaloglu yapısına rağmen söylemek istediği her şeyi tüm can alıcılığı ile yüzümüze vuran ve bunu melankolinin başrolde olduğu bir gösteri şeklinde karşımıza çıkaran bir şaheser var karşımızda.

  0 0
 5. ORHAN

  Sürekli iç mekan kullanılan az diyaloglu, buna rağmen ilginç bir hayalet filmi olabilecekken ortalamanın altında kalmış bir film.

  0 0
 6. @byqurnaz

  Filmi beğenmeyenlerin zekasını ve hayata bakış açısını sorgulamak lazım.

  0 0
 7. @metindgunay

  Evet yavaş bir film. Ama hayat hakkında önemli bilgiler veriyor. Herkesin anlayabileceği veya seveceği bir tür değil.

  0 0
 8. @joyberk

  ben de filmi sıkıcı bulup mobil oyunlarına daldım

  0 0
 9. @neselihakan

  anlamsız ve izlenmesi zaman kaybı olan bir film.

  0 0
 10. ali

  çarşaf içinde geçen bir film . Değişik olmuş

  0 0