8.4
Oy ortalaması:
8.4/10 - 29 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

20 bin yıl önce Avrupa'da üst paleotik çağ döneminde geçen Alpha, konu olarak genç bir adamın bir kurt ile arkadaşlığını işliyor. Genç bir adam, kabilesinin en elit grubuyla ilk avına çıktığında yaralanır. Kendine geldiğinde yalnız olduğunu fark eder ve ölüme terk edildiğini anlar. Acımasız, ağır, yabani şartlara karşı hayatta kalmak için mücadele etmesi gerekecektir. Bu sırada sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya başlarlar ve güvenmeyi öğrenirler. Tüm olumsuzluklara karşı beraber sayısız zorluklardan, tehlikelerden geçerek ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışırlar.

Yorumlar (20)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @segpinus

  çerezlik film.. izlenir

  0 0
 2. Sinan

  Kurt ölcek diye ne küfrettim varya elemana.

  0 0
 3. @MasterTurk

  Beğendim baya güzeldi

  1 0
 4. Erol

  Güzel film.

  1 0
 5. @SKYTPE

  işten geldikten sonra yatmadan önce yatakta uzanırken izlenilebilecek bi film hikaye çok iyi değil ama bi hayvanla insan arasındaki ilişkiyi iyi vermiş

  0 -1
 6. @fesabay

  Değişik konulu , sade ama güzel bir film. Tavsiye ederim……..

  1 -1
 7. @GoDLiKe

  güzel çekimler basit senaryo cok daha iyisi olabilirdi..

  0 -1
 8. @neselihakan

  güzel bir filmdi

  1 0
 9. özkan

  son sahnede nedense tüylerim diken diken oldu gerçekten çok anlamlı ve derin duygulu bir film ailenin önemini anlıyorsunuz izlerken her canlı aileniz olabilir.

  0 -1
 10. @erilkerem

  mutlaka izleyin..Bu site için gerçekten teşekkür ederim..Diğer film sitelerine göre açık ara öndesiniz..emeklerinize gerçek saygı..başarılar..

  1 0