8.1
Oy ortalaması:
8.1/10 - 21 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift çevresinde gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı evlerine gelen istenmeyen misafirden sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu misafir evin tüm huzurunu bozacaktır... Misafirin eşinin de aralarına katılmasıyla birlikte işler beklenmeyen bir yön alacak ve gizlenen amaçların ne olduğu sorgulanmaya başlanacaktır... Darren Aronofsky'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem yer alıyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Filmler

Yorumlar (23)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @HarunTaskinoglu

  Eğer Aranofsky’nin niyeti insanları sinir küpüne çevirmekse bunu bende başardı. Müthiş bir filmdi; Adem & Havva, yasak elma, Habil & Kabil, kıyamet vs. çok güzel işlenmiş.

  0 0
 2. @anarsik

  cidden diğer filmlerden farklıydı sadece son 3 dk sı fikrimi değiştirdi berbattan vay bee ye çıkardı filmi bukadar ters köşe yapan bir film görmemiştim

  0 0
 3. Mert

  Kesinlikle kusursuz. Açık ara izlediğim en iyi film

  0 0
 4. @umutistn

  Beynimin % 74’ü suydu bu filmden sonra %80 e çıktı resmen eritti beynimi yorumlar olmasa filmi bağdaştıramayacaktım.

  0 0
 5. @theerror35

  Tek kelime ile KUSURSUZ.

  Spoiler içeren alan!
  Açıkça herkese hitap edecek bir film değil. Belli bir birikimde olmayan hiç izlemesin. Gidip bir damla suda kendi bağırsağı ile adam öldüren köpek balığı filmi izlesin.
  0 0
 6. mehmet

  zaman kaybı. izlemeye değmez

  0 0
 7. @KargaSah

  Beğendim…Çok iyi anlatım…Umarım İnsanoğlu ders çıkarmasını bilir…Teşekkürler Sinemaa.net

  0 0
 8. ilhan

  iyi de çok kötü göstermişler bunları. fragmanına baksanız zaten çok çok başka bi film. hiç bir şey veremeyen bir film olmuş.

  0 0
 9. Mihrişah

  Güzel eleştiri yapmak yerine, hakaret ile eleştirmek çok yanlış…Kimi anlar, kimi anlamaz, Kimi sever, kimi sevmez…Bu kimsenin kimseye hakaret etme sebebi olamaz. Çok çirkin…Filmi eleştirin lütfen olumlu ya da olumsuz…Seyredenleri değil.

  0 -1
 10. @yobas

  Çok ağır bir filmdir. Filmleri boş zamanda kafa dağıtmak yerine yönetmenden ve senaryodan bir şeyler kazanmak için izleyen ve işe sanatsal açıdan bakan seyircilere şiddetle tavsiye ederim. İzleyip anlayanların kesinlikle ufku genişleyecektir. İleride kült filmler arasına gireceğini tahmin ediyorum.

  Spoiler içeren alan!
  Yönetmen “Yaratılış” ve “İnsanlık” tarihini çok sıra dışı ve bir o kadar da güzel tasvir ediyor. Her bir karakter yaratılış ve insanlık fıtratında önemli hususları simgelemekte. Sadece Hristiyanlık çerçevesinde geçmeyen film, kutsal dinlerin ortak olaylarına ve ana temasına parmak basmış. Geçen repliklerde; tanrının merhametini ve buna rağmen insanlığın büyüyüp devam eden açgözlülüğü sıkça görülmekte. Tanrıya veyahut dine eleştiriden çok insanlığın açgözlülüğü, doyumsuzluğu, kibri ve işine geldiği gibi davranması hususunda eleştiriye ağırlık veriliyor. İnsanların çoğu şeyi çok yanlış anladığı sürekli olarak vurgulanmıştır.
  0 0