8.0
Oy ortalaması:
8.0/10 - 21 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift çevresinde gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı evlerine gelen istenmeyen misafirden sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu misafir evin tüm huzurunu bozacaktır... Misafirin eşinin de aralarına katılmasıyla birlikte işler beklenmeyen bir yön alacak ve gizlenen amaçların ne olduğu sorgulanmaya başlanacaktır... Darren Aronofsky'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem yer alıyor.

Yorumlar (24)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @MrNobody

  Anlayana guzel film. Fakat bos kafayla izlenmesi gereken bir film.

  0 0
 2. @HarunTaskinoglu

  Eğer Aranofsky’nin niyeti insanları sinir küpüne çevirmekse bunu bende başardı. Müthiş bir filmdi; Adem & Havva, yasak elma, Habil & Kabil, kıyamet vs. çok güzel işlenmiş.

  0 0
 3. @anarsik

  cidden diğer filmlerden farklıydı sadece son 3 dk sı fikrimi değiştirdi berbattan vay bee ye çıkardı filmi bukadar ters köşe yapan bir film görmemiştim

  0 0
 4. Mert

  Kesinlikle kusursuz. Açık ara izlediğim en iyi film

  0 0
 5. @umutistn

  Beynimin % 74’ü suydu bu filmden sonra %80 e çıktı resmen eritti beynimi yorumlar olmasa filmi bağdaştıramayacaktım.

  0 0
 6. @theerror35

  Tek kelime ile KUSURSUZ.

  Spoiler içeren alan!
  Açıkça herkese hitap edecek bir film değil. Belli bir birikimde olmayan hiç izlemesin. Gidip bir damla suda kendi bağırsağı ile adam öldüren köpek balığı filmi izlesin.
  0 0
 7. mehmet

  zaman kaybı. izlemeye değmez

  0 0
 8. @KargaSah

  Beğendim…Çok iyi anlatım…Umarım İnsanoğlu ders çıkarmasını bilir…Teşekkürler Sinemaa.net

  0 0
 9. ilhan

  iyi de çok kötü göstermişler bunları. fragmanına baksanız zaten çok çok başka bi film. hiç bir şey veremeyen bir film olmuş.

  0 0
 10. Mihrişah

  Güzel eleştiri yapmak yerine, hakaret ile eleştirmek çok yanlış…Kimi anlar, kimi anlamaz, Kimi sever, kimi sevmez…Bu kimsenin kimseye hakaret etme sebebi olamaz. Çok çirkin…Filmi eleştirin lütfen olumlu ya da olumsuz…Seyredenleri değil.

  0 -1