8.3
Oy ortalaması:
8.3/10 - 26 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Film her şeyin başladığı Los Angeles’da bir otobanda başlıyor. Trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, hayatlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışıyor. İkisi de imkansıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. Yüzyılda insanların geleneksel caz müziğini umursamasını sağlamaya çalışmakta, Mia ise sadece kesintisiz bir oyuncu seçmesinde şansını denemek istemektedir. Ancak ikisi de yalnız bir şekilde bekledikleri sıçramayı yapacaklarını beklememektedir. Yapabildikleri asıl sıçrama birbirlerine karşı, sanatsal düşlerinin içine olur. Bu birleşim tabiatının gerektirdiği gibi bir sinematik dünya yaratarak, bizi ışık, renkler, ses, müzik ve sözler ile yakalamaya çalıştığımız mutluluğa ve asla aşamadığımız tutkuların kalp kırıklıklarına, hayran verici bir yolculuğa çıkarır. Sinema efsaneleri arasına girebilecek Aşıklar Şehri, yönetmen Chazelle’in beyaz perdeye aktardığı, insanın en özel bölgesine girerek, samimi ilişkilerin anlatıldığı, kişisel hayallerin ve kararların kaderle kesiştiği, gerçek ancak büyülü bir evren.

Yorumlar (13)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. Nilüfer
  Spoiler içeren alan!
  Aşk değil hayaller galip geliyor filmde. Yüreğim burkulmadı değil.
 2. Aslı

  Kesintisiz izlettiğiniz için teşekkürler.Müzikalin ne harika bir şey olduğunu ,bir kez daha gösteriyor.Bittiğinde tuhaf bir ruh hali bırakıyor.

 3. Human

  Müzikal filmleri sevmeyenler bile bu filmi seviyor cok güzel bir film olmuş

 4. t.ert

  inanilmaz bir muzikaldi .. gercektende doyamadim izlemeye..

 5. @pasaeli

  yıllar sonra müzikal izledim çok büyük kayıp her dakikasından keyif aldım

 6. @Ottoman

  Öncelikle sitenin reklamsız ve sade olması ayrıca popüler olmasa da kaliteli filmlerin rahatlıkla bulunabilmesi memnun edici. Site kurucularına teşekkür ederim.
  Filme gelirsek seyredilmesi gereken, harika bir film, her insanın kendinde bulacağı güzel mesajlar var. iyi seyirler.

 7. @ailana

  Ryan ve Emma beraber çok iyiler *-* film çok güzel hele şarkıya bayıldım

 8. kemal

  film hakkinda ne diyebilirim ki… sanki essiz bir tabloyu izler gibi izledim. sanat eseri saheser dedikleri bu olsa gerek. hele emma stone ben böyle bir sey görmedim. ryan gosling yaninda sönük kalmis desem yeri yani. her ikisi de harikulade canlandirmis rollerini. emma stone bir degil bu filmle bes oscar almaliydi tek basina. müzikler harikuladeydi tek kelimeyle. yedi oscarli bu film durup durup izlenmesi gereken arsivlik bir film. hic vakit kaybetmeyin. insan hayal ettigi müddetce yasar. o kadar tatli anlatiyorlar ki hayallerin pesinden gitmek gerektigini sanki yasadigimiz hayatin bütün kirli gercekligini anlamsizlastirip yok ediyorlar. izleyin izlettirin. daha fazla söze lüzum yok!

 9. @Sahkarga

  Muhteşem….

 10. Ali

  bence harika bir film, bu tarz film izlemem genelde öyle bir ruh halindeydim izleyesim geldi ve iyi ki izlemişim diyorum