8.0
Oy ortalaması:
8.0/10 - 46 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

Yorumlar (11)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @Barbarossa

  Oyunu oynamayanlar boyle sacma sacma yorum yapmislar. Eger oyununu biliyorsaniz, filmin guzel oldugunu anlarsiniz.

 2. @Sahkarga

  Kurgu çok kötü…bu kadar anlamsız senaryo görmedim…vasat altı bir film olmuş…beğenmedim

  teşekkürler çeviri ve ulaştırma için…
  site dört dörtlük…
  her şey fevkaladenin de fevkinde…
  bu site’nin böyle mükemmel olmasında emeği geçene herkesi yürekten kutlarım.

 3. @hammosoglu

  Oyundaki hikayeyi sonraki filmlere saklıyorlar fikrine kendimi inandırıyorum ve kendimi avutuyorum eğer böyle yapmazlarsa yedi sekiz yıllık beklentim boşuna olmuş olacak

 4. AYNIADAM

  Müzikler berbat, kurgu berbat, senaryo berbat, aksiyon orta. Ubisoft oyunlarını daha kaliteli yapıyor herhalde. Senaryo nerden baksan elinde kalıyor ve kaldı da. Ciddi tutarsızlıklarla dolu, vasat üstü bir film olmuş.

 5. sermodinamik

  1. sınıf bir aksiyon filmi. Teknik açıdan sinemada seyretmediğinize hayıflanabileceğiniz bir film (ev sineması sisteminde seyredenlere bir şey diyemem). Oyunun tüm aksiyon ögeleri mevcut (gizlilik hariç). Evet, bence de final zayıf kalmış ve inandırıcı değil. Ancak, bu seri olacak anlaşılan. Keşke Splinter Cell’i de çekseler. Hatta, Splinter Cell’in Suikastçilerden önce çıkmasını beklerdim. Eğer bu film sinemada iyi gişe yapamayıp da çok kısa sürede DVD’ye geçmişse, diyecek bir şey bulamıyorum. Yalnız tabi ki bu filmi seyrederken AKSİYON FİLMİ olduğunu unutmamak gerek.

 6. @Keyser Söze yönetici

  Film orjinal 1080p görüntü ile yenilenmiştir. İyi seyirler…

 7. @signerd

  Film güzel, bana göre 7/10 değerinde.. Final sahnesi kesinlikle sönük olmuş.. Benim izlediğim bu kayıt aksiyon sahnelerinde yetersiz kalıyor, keyfini tam aldım dersem yalan olur.. Bu tür aksiyon filimlerinde ghost effect, kayma, titreme olmamalı.. İlgiyle izlenebilir bir konusu ve teknik alt yapısı olduğu düşüncesindeyim, iyi seyirler..

 8. @Umu7es

  Çoğu kişinin kötü demesinin aksine ben çok beğendim severekte izledim seri olabilir. Oyunun Konusunu hızlı işlemişler anlamayanlar olabilir , yoksa seri yapabilirler.

 9. @TimeZord

  Tabii oyunun yerini tutmuyor, zaten biraz farklılık, orijinallik olsun diye sistemi vs hep değiştirmişler , hoş da olmuş, ama çok çabuk oldu bittiye geldi diye düşünüyorum, sonu da çok bariz ve basit kaçmış. Assassin’s Creed ruhuna daha güçlü bir son yakışırdı. İlk film olduğu için tabi daha olaylar başlamadı diye de düşünüyorum ve umuyorum. Bakalım 2. film nasıl olacak meraktayım.

 10. @m3rt

  Sinemada izleme fırsatım olmuştu. Görsellik iyiydi ama konuda kopukluk mu denir eksiklik mi denir epey bir sorunlu gibiydi. Sırf ilk film, bir şeyleri yerine oturtmaya çalışmışlar diye fazla üstelemedim ve zaten son sahne filmin kurtarıcısı oldu kesinlikle. Seri olarak geri döneceğini bilmek iç rahatlatıyor. İlk filmi yargısız izleyin artık 2. film geldiğinde dahada yerine oturturlar konuyu. (Umarım.) Ne çok iyi ne de çok kötü 6/10