7.7
Oy ortalaması:
7.7/10 - 63 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

Yorumlar (15)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Samet

  Gayet güzel bir film boş zamanınızı bununla değerlendirebilirsiniz.

  0 0
 2. @Oguzdmgc

  Assassin’s Creed’in bütün oyunlarını, kitaplarını, çizgi romanlarını, kısa filmlerini izleyen ve bu evrene hakim olduğunu düşünen biri olarak söylüyorum ki; BERBAT. Müzikler kötü, karanlık hava katacağız derken neredeyse görünmeyen ne olduğu anlaşılmayan sahneler, aksiyon sahneleri sanki sessiz bir parkur videosu izliyormuşsun gibi, karakterlere hiçbir sempatim oluşmadı, hikaye zaten klasik ve işlenişi kötü. Keşke Assassin’s Creed’in filmi çıkmasaydı derdirtti bana ama umarım ki yeni çıkacak filmlerde -ki çıkarsa- umarım beni yanıltırlar.

  2 0
 3. @ahmetfurkan2001

  berbat bir film oyunu oynayanlar bilir desmond ın hikayesi gibi bir animus hikayesi var ve çoğumuzun umrunda değil biz assasinlerin yaşadıklarını görmek istiyoruz animustaki adamın değil her neyse aksiyon sahneleri bana keyif vermedi çok fazla diyolok hafif karanlık tema uyuyakalıcaktım filmin son 20 dk sını falan izlemedim

  0 0
 4. Leocorte

  Düzeltme: Filmin isim çevirisinin tam anlamı “Suikastçi İnancı” değil “Suikastçiler Mezhebi”. Ana tema; iki mezhebin çatışmasıdır.

  0 0
 5. Ali Ersin

  Keşke Suikastçı yerine Assassin yazsaydınız da biraz daha güzel olsaydı. Ama iyi film gerçekten.

  0 0
 6. @Barbarossa

  Oyunu oynamayanlar boyle sacma sacma yorum yapmislar. Eger oyununu biliyorsaniz, filmin guzel oldugunu anlarsiniz.

  0 0
 7. @Sahkarga

  Kurgu çok kötü…bu kadar anlamsız senaryo görmedim…vasat altı bir film olmuş…beğenmedim

  teşekkürler çeviri ve ulaştırma için…
  site dört dörtlük…
  her şey fevkaladenin de fevkinde…
  bu site’nin böyle mükemmel olmasında emeği geçene herkesi yürekten kutlarım.

  0 0
 8. @hammosoglu

  Oyundaki hikayeyi sonraki filmlere saklıyorlar fikrine kendimi inandırıyorum ve kendimi avutuyorum eğer böyle yapmazlarsa yedi sekiz yıllık beklentim boşuna olmuş olacak

  0 0
 9. AYNIADAM

  Müzikler berbat, kurgu berbat, senaryo berbat, aksiyon orta. Ubisoft oyunlarını daha kaliteli yapıyor herhalde. Senaryo nerden baksan elinde kalıyor ve kaldı da. Ciddi tutarsızlıklarla dolu, vasat üstü bir film olmuş.

  0 0
 10. sermodinamik

  1. sınıf bir aksiyon filmi. Teknik açıdan sinemada seyretmediğinize hayıflanabileceğiniz bir film (ev sineması sisteminde seyredenlere bir şey diyemem). Oyunun tüm aksiyon ögeleri mevcut (gizlilik hariç). Evet, bence de final zayıf kalmış ve inandırıcı değil. Ancak, bu seri olacak anlaşılan. Keşke Splinter Cell’i de çekseler. Hatta, Splinter Cell’in Suikastçilerden önce çıkmasını beklerdim. Eğer bu film sinemada iyi gişe yapamayıp da çok kısa sürede DVD’ye geçmişse, diyecek bir şey bulamıyorum. Yalnız tabi ki bu filmi seyrederken AKSİYON FİLMİ olduğunu unutmamak gerek.

  0 0