5.2
Oy ortalaması:
5.2/10 - 16 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Graham ailesinin sert maderşahisi Ellen öldüğünde, kızı Annie ve ailesi atalarının gizemli ve giderek korkunçlaşan sırlarını keşfetmeye başlar. Keşfettikleri gizemler gitgide karanlıklaştıkça, aile üyeleri kendilerine miras kalmış gibi görünen bu korkunç kaderden kurtulmak için daha fazla mücadele etmek zorunda kalır. Ailevi bir trajediyi uğursuz ve derinden sarsıcı bir şeye dönüştüren olaylar, kalan paramparça mirasın gölgesini taşımaktadır... Ari Aster’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Toni Collette, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (18)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @SinceBeginning

  Oyunculuk güzel, hikaye anlatımı berbat. İlk bir buçuk saat aile dramı zannediyorsun son yarım saat birden ortaya başka bir şey çıkıyor. Zaman geçirmek için izlenir ama olaylar arasında ince bağlantılar aramayacaksınız, zekice yerleştirilmiş ipuçları yok basit şeyler var. Gizem arayanlar için değil.

  0 0
 2. arif

  sinema severler arasında ‘kafamı çizdi’ dediğimiz bazı fimler vardır..işte bu film bu kategoriden:) türünü göre çok başarılı.öyle seri katil,cinayet falan bu filmden beklemeyin..seslere,dokunuşlara ve görselliğe gerilim katan bir filmdir..bir örnek gerekirse ‘repulse-tiksinti’filmi buna örnektir..bu tür severlerin arşivinde olması gereken bir film.ben şahsen keyifle izledim.saygılar.

  0 0
 3. muhteşem

  seyredilmeyecek kadar kötü değil emeği geçenlere teşekkür

  0 0
 4. mjolnir

  Tür filmi izlerken zıplayarak korkmayı sevenler uzak durmalı! Ayrıntılarla dolu zekaya dayalı gerilim ve ince göndermeleri farkedecek ruhani korku severler bir adım öne gelmeli.

  Spoiler içeren alan!
  Filmin başındaki büyükannenin tabutunun başında kıza gülen adam filmin sonunda kapıdan bakan adam olması ne kadar ince ayrıntılarla dolu bir film oldugunu gösteriyor.
  0 0
 5. @srdrrr

  İzlemeye KESİNLİKLE değmez diyenlerdenim.Çok başarılı diyen arkadaşlara şaşırıyorum.Neye göre,hangi filme kıyasla başarılı ?
  Filmin konusu bile belli değil.
  İzlemeyin !!!

  0 0
 6. @istemsiz

  Filmden anlıyanların değer verebileceği bir yapım, sıkılmadan izlenir.

  1 0
 7. Niyazi

  ordan burdan alıntı film. yerinizden hoplatıcak sahne kesinlikle yok. ooooo çok korkunç dedilecek sahne yook. sahneye bak beee diyeceğiniz bir bölüüm yok. boş vakit zaman filmi. Zamanım boşuna gitti

  1 -2
 8. @Dylanstiless

  Vakit kaybı,bence izlemeyin ama izlersenizde birşey kaybetmezsiniz:))

  1 -2
 9. İzleyici

  Rasyonel sebep sunum söyleyebilirsin ama “bu ne aq zaman kaybı” diyenlere güle güle. Dabbe, siccin falan izleyebilirsiniz arkadaşlar.

  Bi kaç gram vizyonu ve korku film merağı olan kişi sevecektir eminim.
  Gerildim, korktum, çok beğendim.

  1 -2
 10. HULUSİ MURAT IŞIK

  çevirmen arkadaşım ellerin dert görmesin emeğine sağlık ne kadar özenli ve titiz çalışmışsın başarılarının devamını diliyorum

  0 0