7.0
Oy ortalaması:
7.0/10 - 1 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Acı bir ayrılık yaşayan Martha, kendisi için mükemmel biri gibi gözüken Mr. Right ile tanışır. Martha, ilişkileri ilerledikçe Mr. Right’ın kiralık katil olduğunu öğrenir. Zamanla birçok düşman edinmiş olan Mr. Right düşmanlarından kaçarak yaşar. Peki, kendisini ve Martha’yı takip eden düşmanları Martha’yı kaçırınca ne olacak? Başrollerinde Anna Kendrick, Tim Roth ve Sam Rockwell gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Paco Cabezas üstleniyor.

Yorumlar (1)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ozgurkalender

  Keyifli bir komedi… Romantik sahneleriyle beraber, bol bol aksiyon içeren bir çalışma olmuş. Çok güzel iniş ve çıkışları var. Buradaki dikkat edilmesi gereken nokta şu; filmi mantık aramadan izlemeniz gerekiyor. Cem Yılmaz’ın espirisinde dediği gibi, gemici zihniyeti ile Titanic izlersen olmaz… Kendinizi kaptırırsanız zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz..

  Anna Kendrick’in oyunculuğu hiç bir çalışmasında kötü değil zaten. İçinde yer aldığı her film bir şekilde kendisini izletiyor. Aynı şekilde Sam Rockwell’in, “Seven Psychopaths”tan sonra gördüğüm en keyifli oyunculuğuydu diyebilirim. O filmi de izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum..

  Keyifli zaman geçirmek istiyorsanız, sevdiğiniz insanlarla beraber izleyebileceğiniz çok güzel bir film.
  Şimdiden iyi seyirler.

  1 0