8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 20 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Başlıkta bahsi geçen Bay Hiçkimse, 2092 yılında dünyada kalmış son ölümlü olan 117 yaşındaki Némo adlı bir adam. Ölüm döşeğindeki Némo genç bir çocukken bir peronda durduğunu hatırlar. Tren kalkmak üzeredir. Annesiyle birlikte mi gitmeli, yoksa babasıyla mı kalmalıdır? Bu karar, sonsuz sayıda olasılığı doğuracaktır... Ve pek çok gezegen, iki ölüm ve sevilecek kadınlar...

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @MrNobody

  Harika bir film kesinlike ama kesinlikle izleyin diyorum. Tavsiye ederim.

  0 0
 2. Aras

  Kesinlikle harika bir film. 3. kez izleyişim. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim. Fakat filmi anlamanız için filme odaklanmanız lazım.

  0 0
 3. @Mrs nobody

  Tek bir olayın içerisinde barındırdığı olasılıkları anlatan, hayata bakış açınızı değiştirecek,yaşadığınız anın kıymetini anlatacak mükemmel bir baş yapıt.. Anna ve Nemo aşkı uzun süre etkisinde kalınacak cinsten.. Kesinlikle izleyin!

  0 0
 4. Mehmet

  Kaliteli senaryo,çok iyi oyunculuk..Mutlaka izlenmeli
  Ve ayrıca site yöneticisine teşekkür ediyorum;filmler için alternatif seçenekler,kullanım kolaylığı,site rengi hepsi oldukça güzel 🙂

  0 0
 5. @Alponyms

  Mutlaka izlenmesi gereken, beyninizin sınırlarını zorlayacak ve bir o kadar da anlamlı bir film. Yalnızca hikaye karışık olduğundan bazı kısımları kaçırmamak ve filmi tam anlamıyla anlamak için dikkatli bir şekilde izlemenizi tavsiye ediyorum.

  0 0
 6. Suarez

  senaryo ve kurguya 7.9 verilmiş gayet akıcı bir film izlememek çok büyük hata olur

  0 0