9.4
Oy ortalaması:
9.4/10 - 9 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Elizabeth Sloane, ne pahasına olursa olsun kazanmaya çalışan hırslı bir lobicidir. Silah kontrol yasasını geçirmek üzere harekete geçen Miss Sloane, silah sahibi olabilmek için özgeçmiş bildirimi yapılmasını zorunlu hale getirmek için bir kampanya başlatır. Ancak işi bu kez kolay olmayacaktır. Karşısında güçlü ve tehlikeli silah lobisi vardır ve bu uğurda kariyerini ve hatta daha fazlasını riske atmak zorunda kalacaktır.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @erden

  bu kadar politika ve siyasete dayanamadım yarıda bıraktım

  0 0
 2. @m3rt

  İyi ki izlemişim dediğim ve kesinlikle aklımda yer ettiğine inandığım bir film olmuş. Açın ve izleyin! Politika-Siyaset olaylarının ne kadar çirkin ve kirli olduğu bizzat anlatılmak istenmiş. Çokta güzel kurguya dökmüşler şahsen. Kurgusunu geçtim zaten çoğumuzun tahmin ettiği ve gerçekten yaşanılan şeyler bunlar. Amerika!, ülkelerinde ki silah sorunu ile uğraşıp duruyorlar. Halk silah yasaları değiştirilsin diye bir taraflarını yırtıyor ama sözde politikacı-siyasetçiler sırf kendi çirkin ve kirli çıkarları için üzerlerinden para yedikleri insanları tehlikeye atıyorlar. Belli bir bölgeyi kötülüyor gibi görünmek istemiyorum ama her türlü pisliğin döndüğü bir yerdir amerika. Yıllardır her türlü terörist oluşumuna silah yardımında bulundular ve dahada bu desteğe devam ediyorlar. Bu tür kendi çıkarları için başkalarını kullanan tipler umarım kendi boklarında boğulurlar. Yaşamayı haketmeyen vicdansızlar. Tekrar söylüyorum izleyin ve aydınlanın, neler döndüğünü birde film gözüyle görün. Gerçek yaşanan şeyler bunlar. İnsanoğlunun hamuru bozuk, mahvolmuş şeyleriz. İyi insanlar umarım doğru yoldan asla vazgeçmezler. Adaletli yaşayın, vazgeçmeyin. IMDb puanı kesinlikle bana düşük geldi ve onun yanında film belli bir popülerlik bile yakalayamamış. Gerçekleri bu kadar net şekilde işledikleri halde. Cidden garibiz. Jessica Chastain efsane bir oyunculuk sergilemiş. Ödülleri toplamayı hakediyormuş ama görmezden gelinmiş haliyle. (film popüler şekilde patlamadığı için) Kendisine ve oyunculuğuna olan ilgim 1 tık daha arttı.

  1 0
 3. ulku

  Mükemmel, Olağanüstü, Muhteşem, Harikulade bir film ve
  Şaşırtıcı bir Final..Teşekkürler site teşekkürler çevirmen

  0 0
 4. @pitircik

  muhtesem..oskarlık bır oyunu hak etmıs Jessıca..Bravo..

  0 0
 5. @ailana

  lobicilik öngörü işidir… çok güzel film, kadını hayranlıkla izledim.

  0 0
 6. Maya

  Muhteşem bir film…Yaşadığımız günlerin silah endüstrisinin gücünü, toplum aleyhine de olsa kendi çıkarları için politikacıları kullanmasını, lobiciliğin gerçek yönünü ortaya koyan bir film… Teşekkürler…

  0 0