8.4
Oy ortalaması:
8.4/10 - 5 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Woo-Jin (So Ji-Sub) karısı Soo-A (Son Ye-Jin) öldükten sonra oğlu Ji-Ho'ya (Kim Ji-Hwan) tek başına bakmaktadır. Karısı ölmeden önce bir sene sonra yağmurlu bir günde döneceğine söz vermiştir. Tam bir sene sonra ortaya çıkar ama hiçbir şey hatırlamıyordur.

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ouzuo007

  Yav iyi hoş film de, keyif alarak da izledim. Ama şu “fantastik” olayının mantıksızlığı biraz fazla mı olmuş sanki yoksa bana mı öyle geldi ? Yani tamam fantastik kısmı var okey biraz gerçekdışı şeyler olabilir evet ama neredeyse hiç dayanağı olmayan afedersiniz birazcık “saçma” bir şeye dayanarak önemli bir olayı konu alıyor. Yani mantıklı olmak zorunda da değil eyvallah da hikayenin sonunda sanki tam bağlanamıyor olay, “ne alaka yav niye şöyle olmadı ? niye böyle olmadı ? ” diye söylenebilirsiniz. Yoksa sonu biraz daha düzgün bağlansa iyi olabilirdi. İşin fantastikliği tabiiki de olabilir. Genel olarak izlemekten keyif aldım sakin bi zamanda izlenir, tavsiye ederim.

  0 0
 2. emre

  çok güzel bir filmdi sitede çok güzel kore ve hint filmlerine ağırlık verirseniz sevinirim

  0 -2
 3. @arwen05

  Ben beğendim,samimi ve doğal bir film.Kore kültürü hakkında az da olsa fikir sahibi oluyorsun. Romantik fim izlemek isteyenler pişman olmazsınız.

  0 0