8.0
Oy ortalaması:
8.0/10 - 2 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Amerika’nın en tehlikeli iki kafadarı kanundan kaçmak için yollara düşerse… 1992’de yayınlanmaya başlanan Beavis & Butt-head, 90’ların en çok konuşulan kültlerinden biri haline gelmişti. TV başında oturup video kliplerle ilgili garip yorumlar yapan, Burger World adlı bir hamburgerci zincirinde çalışan, akla hayale gelmez talihsizliklerle hayatları buradan oraya savrulan ikili kısa sürede popüler kültürden beslenmenin yanı sıra, popüler kültürü besleyerek de adlarını TV tarihine yazdırdılar. Beavis & Butt-head, o kadar sevildi ki dizinin filmini yapmamak çılgınlık olurdu. MTV’nin tarihinde yapımcılığını üstlendiği ikinci film unvanıyla Beavis and Butt-head Do America 1996 yılında sinema salonlarında hayranlarıyla buluştu. Filmde televizyonları çalınan iki kafadarın yolu her odada bir TV bulunduğunu iddia eden bir motele düşüyor, burada karısını öldürmesi için tuttuğu kiralık katillerle buluşmayı bekleyen bir adamla tanışıyorlar. Yanlış anlaşmalar ikiliyi bir TV uğruna “Amerika’nın en tehlikeli iki adamı” olmaya itiyor ve tabii fonda da onlara Ozzy Osbourne, AC/DC, White Zombie, Red Hot Chili Peppers gibi grup ile şarkıcılar müzikleriyle eşlik ediyorlar.

Yorumlar (3)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. Pars4x4

  Linkler kırık/engellenmiş AdMin,Yenilerseniz memnun kalırız.

  0 0
 2. notacarleone

  E2’de dizi hallerini izlemiştim, eğlenceli geliyorlardı(keşke onlarında çevirileri bi yerde yüklü olsa) ama film haline getirilince aynı etkiyi yaratamamış sanki.

  0 0
 3. @filmci

  Beavis and butt-head’i önceden biliyorsanız buda o tatda bir film.Hiç duymamış birine tavsiye etmem çünkü çok sıkıcı gelecektir.Akıcı bir film değil maalesef.

  0 0