6.1
Oy ortalaması:
6.1/10 - 8 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Cole sıradan bir aile hayatı olan, okulunda arkadaş edinmekte zorlanan bir çocuktur. Cole aynı zamanda bakıcısı Bee'ye deliler gibi aşıktır. Bee, Cole'un olmadığı her şeydir; havalıdır, çekicidir, eğlencelidir... Bee'nin Cole'a bakıcılık yaptığı sıradan bir akşamda gizlice yatağından çıkan Cole, Bee ve arkadaşlarını gözetlemeye başlar. Ancak hiç ummadığı sahnelere tanık olacaktır. Zira Bee ve arkadaşları aslında ayinler ve cinayetlerle dolu bir hayat yaşamaktadırlar. Cole'un önünde bu genç katillerden kaçmaya çalışarak geçirmesi gereken kanlı ve uzun saatler vardır...

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  1. @gecececireiz

    eglenceli, korkuyla cok alakasi olmayan, birazcikda fantastik bir film idi. evde tek basina filminide andiran bir film. izlenebilir, tavsiye ederim.

    0 0
  2. Ceylan Soy

    filmi izledim sebebi ise Bella Throne nin de oyuncu olmasıydı çocuklugum onunla geçmişti 🙂
    ve şunu söyliyebilirim komedi için birebir film zenci ve bella nın olduğu sahneler efsaneydi açıkcası

    1 0
  3. Kanser oldum

    Öncelikle iliklerinize kadar kanser olmak istiyorsanız bu filmi izleyin derim. Filmde o kadar çok mantık hatası ve kopukluk var ki bi süreden sonra hikayeyi takip etmeyi bırakıp yapılan hatanın kaçıncı hata olduğunu saymaya ve başroldeki hanım kızımızı izlemeye başladım.Ama ben 10 Iq lu bir moronum diyorsanız gayet eğlenerek izleyebilirsiniz, iyi eğlenceler.

    0 -1
  4. @lovefool300

    Tarantino’nun ilk dönem filmlerini andırıyor ama bir Tarantino değil 6/10

    0 0
  5. @4vous

    super izleyin hayati fazla elestirmeyenler icin ideal

    1 0
  6. @egefurkan

    fena film değil boş zamanınızda izleyin korku filmide sayılmaz

    1 0