9.0
Oy ortalaması:
9.0/10 - 9 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Bir hava durumu spikeri olan Phil Connors (Bill Murray), yapımcısı (Andie MacDowell) ve sevimli kameramanı ile birlikte Pennsylvania'daki Punxsutawney kasabasına geleneksel Groundhog Day şenliklerini görüntülemek için gönderilir. O gün, belki de Phil'in hayatının en kötü günüdür, ama bundan beteri de vardır: Phil'in karabasanı, her gün tekrarlanır. Artık her gün, onun için Grounhog Day yeniden yaşanmaktadır. Phil, o gün olacak her şeyi bildiği için bunun avantajlarını kullanmayı zamanla öğrenir. Ama, hayatının kadının kalbini kazanması için daha yapması gereken çok şey vardır...

Yorumlar (3)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @Ottoman

  Tavsiye üzerine seyrettiğim, seyrettikten sonra pişman olmadığım film. Filim 93 yapımı olmasına rağmen seyredilirliğini sürdürüyor. .

  Spoiler içeren alan!
  Kendime çıkardığım dersler var bunlardan biriside anı en faydalı ve en hayırlı yaşayabilirim i düşünerek hareket etmek
  1 0
 2. @mhmmd_ali19

  çok güzeldi be

  1 0
 3. @pasaeli

  Bu yaşıma kadar seyrettiğim binlerce film arasında 3-4 tanesini kenara ayırmamı söylerseniz hiç tereddüt etmeden ismini söylerim . Andie MacDowell, Bill Murray ikisininde onlarca filmimi seyretmeme rağmen bu filmle adları ezberimde kalmıştır. sımsıcacık bir film ister çocuğunuz çoluğunuzla ister sevgiliniz eşinizle ister arkadaşlarınızla kimle seyrederseniz seyredin beğeneceksiniz . Belki benim kadar etkilemeyebilir ama kesinlikle pişman etmeyecektir.

  1 0