9.0
Oy ortalaması:
9.0/10 - 9 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Bir hava durumu spikeri olan Phil Connors (Bill Murray), yapımcısı (Andie MacDowell) ve sevimli kameramanı ile birlikte Pennsylvania'daki Punxsutawney kasabasına geleneksel Groundhog Day şenliklerini görüntülemek için gönderilir. O gün, belki de Phil'in hayatının en kötü günüdür, ama bundan beteri de vardır: Phil'in karabasanı, her gün tekrarlanır. Artık her gün, onun için Grounhog Day yeniden yaşanmaktadır. Phil, o gün olacak her şeyi bildiği için bunun avantajlarını kullanmayı zamanla öğrenir. Ama, hayatının kadının kalbini kazanması için daha yapması gereken çok şey vardır...

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Ottoman

  Tavsiye üzerine seyrettiğim, seyrettikten sonra pişman olmadığım film. Filim 93 yapımı olmasına rağmen seyredilirliğini sürdürüyor. .

  Spoiler içeren alan!
  Kendime çıkardığım dersler var bunlardan biriside anı en faydalı ve en hayırlı yaşayabilirim i düşünerek hareket etmek
  1 0
 2. @mhmmd_ali19

  çok güzeldi be

  1 0
 3. @pasaeli

  Bu yaşıma kadar seyrettiğim binlerce film arasında 3-4 tanesini kenara ayırmamı söylerseniz hiç tereddüt etmeden ismini söylerim . Andie MacDowell, Bill Murray ikisininde onlarca filmimi seyretmeme rağmen bu filmle adları ezberimde kalmıştır. sımsıcacık bir film ister çocuğunuz çoluğunuzla ister sevgiliniz eşinizle ister arkadaşlarınızla kimle seyrederseniz seyredin beğeneceksiniz . Belki benim kadar etkilemeyebilir ama kesinlikle pişman etmeyecektir.

  1 0