7.1
Oy ortalaması:
7.1/10 - 11 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Floransa, İtalya'da bir hastane odasında uyanan Robert Langdon'ın (Tom Hanks), son birkaç günde olanlara dair hatırası yoktur ve kendini bir anda bir insan avının hedefinde bulur. Dr. Sienna Brooks'un (Felicity Jones) ve semboloji bilgisinin yardımıyla bu bulmacayı çözmeye çalışır. Daha önce The Da Vinci Code, Angels & Demons ve Apollo 13 filmlerinde beraber çalışan Tom Hanks ve Ron Howard, bu filmde de beraberler.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @gecececireiz

  tavsiye ederim kategorisinde basarili bir yapim. Ters koseleri falan biraz tahmin edilebiliyordu ama surukleyici idi. Tavsiye ederim.

  0 0
 2. Ataneslihan

  cok da harıka bir film degildi evet sürüklüyor ama sürekli kosusuturmaca ve sıradan sasırtmıyor…

  0 -1
 3. @olbition

  gayet güzel bir film olmuş gizemli ve bulmacalı macera aksiyon filmleri hoşuma gidiyordu buda onlardan biri ayrıca Türkleri arap gibi göstermemeleri (james bond daki gibi) iyi olmuş. İMBD düşük heralde türkleri çekemeyenlermi düşük vermiş napmış anlamadım. Nese iyi seyirler gayet iyi film.

  1 0
 4. @acemihtiyar

  Bence kesinlikle imdb puanı çok düşük kalmış, mutlak en az 8 puanı hak eden çok güzel bir film. Üstelik final bölümünün istanbulda geçmesi de duygularımı kabarttı. Sonuç olarak, sıkılmadan zevk alarak izlenecek bir film.

  1 0
 5. Tuğrul Alp

  bi filmdede hristiyanlık propagandası yapmasanız ya lütfen…

  0 -1
  • @mocha

   Dakota Fanning ve Guy Pierce’ nin oynadığı Cehennem adlı filmi tavsiye ederim o zaman. Bir de onu izleyin, belki propaganda fikriniz değişir, filmin keyfine varmayı daha iyi anlarsınız.

   0 0