5.0
Oy ortalaması:
5.0/10 - 1 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Onlar çok güzeller, çok akıllılar ve Charlie için çalışmaktalar. 70'li yılların büyük başarı elde etmiş dizisi yenilenmiş olarak karşımızda. Knax teknoloji şirketi sahibi milyarder Eric Knax kendi ofisinden kaçırılır. Onu kaçıran rakip firma elemenları, onun bulduğu ses tekniğini de çalarlar. Bu teknik parmak izinin yerini alabilecek niteliktedir. Bu yeni teknolojiyi dünyayı çevreleyen uydu sistemiyle birleştirip herkesi her yerde takip edebilecekler böylece kişilerin serbestlikleri de tarihe karışacaktır. Patronları Charlie'nin işe çağırması üzerine bir araya gelen üç güzel, cazibeleri akılları ve ellerindeki üstün teknoloji ürünü malzemeleriyle hem hayatta kalmak hem de dünyayı kurtarmak zorundadır. Sinema.to olarak Charlie'nin Melekleri izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @ozgunsero

  Bu altyazıyı çok mu aradınız allah aşkına yaaa.
  Bu kadar rezalet bir altyazı olamaz. Siz filmleri izlemeden mi ekliyorsunuz siteye?
  Eskiden bildiğim kadarıyla kendiniz ripleyip o şekilde atardınız. Şimdi sağdan soldan indirip mi ekliyorsunuz. Bir kaliteniz vardı, şimdi malesef yok artık. Bu siteyi severdim, ancak yaptığınız işler bozulmaya başladı. Yine kendi riplerinizi yapana kadar girmeyi düşünmüyorum artık şahsen.

  0 0
 2. Doğan

  altyazıyı yaparken naptınız google translate lemi yaptınız yakışmadı bu siteye

  0 0
 3. Ahmet

  İstanbulda geçiyor diye izledim sadece. Bence 4.2 çok düşük olmuş bu kötü bir film ama 5.5 ola bilirmiş gayet rahat. Nihayet Türkiye’de geçen bir filmde Fesli adamlar ve Çarşaflı kadınlar göstermediler yıl 2020 nihayet. Ezan okunurken dansözde oynatmamışlar.

  0 0