-
Oy ortalaması:
İlk oy veren siz olun
Senin Oyun: - / 10

Johnny çalıntı bir arabayla geldiği Londra'da ilk önce eski sevgilisi Louise'in evine gider. Bir müddet burada kalsa da, hiçbir yere ait olmayan bu adamı bağlayan hiçbir şey yoktur. Johnny bavulunu alır ve Londra sokaklarında dolaşmaya başlar. Canının istediği yerde canının istediği gibi davranmakta, köşe başlarında kitap okumakta ve yeni insanlarla tanışmaktadır. Ama istisnasız, şehirde tanıştığı herkes mutsuzdur. Sinemaa.net olarak Çıplak izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. ORHAN

  Sırayla yaşayanlar, sıradışı yaşayanlar. David Thewlis-e en iyi aktör ödülünü
  kazandıran bu filmi izlemeyen kalmamalı. Mükemmel.
  siteye teşekkürler.

  0 0
 2. @Chokei

  sörçü kız bruna da gelir mi başkan <3

  0 0
 3. Noisecontrollers

  metafor ve aforizma ağırlıklı nihilist felsefi bir film. Bu film bir nevi postmodernist aylaklık ve başkaldırı manifestosu.

  Baş karakter aslında film boyunca sanrısal algıların kaygısal düzlemdeki izdüşümleri üzerine düşünüyor ve yürürken dış dünyadaki hegemonik yapılar, O’nun iç dünyasındaki anaforların tetikleyicisi oluyordu.. Bir nevi yaratım süreci öncesi çıldırma , dışavurumsal paradigma , varoluş sürecindeydi bu arada diyalektik materyalizmin tarihsel devinim süreci dahilinde oluşan avangard kültürler gibi baş karakterde dekonstrüksiyonun limitsizleşiyor, her konsept bağlamından soyutlanarak, adeta kendinde bir düşsel körlük olarak fonksiyona dahil edildiğinden semantik bir erozyon yaşanıyordu.. Filmde dışavurumsal paradigmaların yaratım süreci içerisinde yer yer erozyona uğramasına sebebiyet veren tükenmişlik hissi ile iç hesaplaşma sendromuna girmiş bireylerin sistemin acımasız çarklarına başkaldırışına değiniliyordu antropoljik açıdan devinimsel yaklaşımlarla olaya bakıldığında sistematik algoritmaların ezici yönleri ile tarihsel çerçevedeki diyalektik ahlak kavramının irdelenmesi , ayrıca başrol oyuncusunun pragmatist bir manifestonun edimsel imgelenmelerine öykünen yaptırımları karakterize eden kuramların tümünü gerçekleyebilme yetisine haiz bir öngörümsel önerme varyantı gibi gösterilmiştir.

  2 -3
  • @odemirel

   Aman tanrım! Ne muhteşem bir yorum. Ne kadar da bilgili bir kişi. Yorumu siteyi aydınlatan filozof, kelime dağarcığının hepsini aynı mesajda toplamayı başaran ulvi zat. Entellerin gururu.

   Ne diyon annem sen ??? 🙂

   1 -1