7.0
Oy ortalaması:
7.0/10 - 8 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Fantastik canavar filmi Colossal, Gloria isimli sıradan bir kadını temel alıyor. Gloria sakin hayatı kısa süre önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evden de sevgilisi tarafından atılmıştır. Çaresiz kadın New York'u arkasında bırakarak doğduğu kente geri döner. Ancak tam o zamanlarda Seul, Güney Kore'ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir... Başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway'in üstlendiği fantastik komedi macera filmi Colossal'ın yönetmen koltuğunda ise Nacho Vigalondo oturuyor.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @KargaSah

  Çok iyi bir filmdi…
  Hem de sürpriz denilecek kadar güzel, psikolojik bir konuyu son derece büyük ustalıkla işlemişler…Fantastik bir bakış açısı ile…
  Anne Hathaway ve Austin Stowell de büyük ustalıkla oynamışlar.
  Çok keyifliydi…
  İzlemeden geçmeyin.

  0 0
 2. @TimeZord

  Fena filmdi. Gerçekten başarılı işlenmiş bir psikolojik gerilim. Başlarda ciddiyetsiz dursa da, aslında büyük ders alınması gereken önemli bir yapım. Anna hathaway ile Austin Stowell oldukça başarılıydı. Farklı, psikolojik, fantastik konuları sevenlere tavsiye olsun. Diğerleri sevmez, boş verin onları siz.

  0 0
 3. @2542104

  Kendisini seven iki adam varken üçüncüsüyle yatan bir kadın. Beni açmadı.

  0 0
 4. @Regular Show

  sinirlerinizi alt üst edecek efsane saçma bir film . iki psikolojisi bozulmuş insanı anlatıyor . çoooooooook boş vaktiniz varsa izleyin .

  0 0