8.8
Oy ortalaması:
8.8/10 - 31 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır, Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmaları ve yüksek teknoloji şirketi nedeniyle Yılın Adamı olarak adlandırılmıştır. Kendisine güvenilir bir savunma yaratmak için kendi avukatı Felix tarafından tavsiye edilen tanık hazırlama ve adli bildirimlerde uzman deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Bir dağ oteli odasında yanında fotoğrafçı sevgilisi Laural Vidan'ın cesedi dururken polis tarafından tutuklanmıştır. Adrian Virginia'ya suç ve sevgilisi Laura ile ilişkisi hakkında konuşur. Her ikisi de sürücüsü Daniel Garrido adında bir adamın öldüğü araba kazasısını açığa çıkarmaya çalışırlar. Laura'nın Daniel'in ölümü nedeniyle hapse girmekten kaçınmak için Laura'nın onu nasıl yönettiğinden söz eder. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian'ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir.

Yorumlar (20)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Gülben

  Eğer bir filmde ortada bir ceset varsa ve tesadüfler, karşılaşmalar havada uçuşuyorsa bilin ki ispanyol yapımıdır. 🙂

  0 0
 2. @s.senemm

  İspanyolca/İspanyol filmlerini seviyorsanız zaten hiç durmayın. Son dönemlerde izlediğim en iyi filmlerden biriydi.

  0 0
 3. @nicholson

  Kurgusu The Usual Suspects’i andırıyor, çok zekice kurgulanmış bir film. 10/9

  0 0
 4. @berkans

  uzun zamandır izlediğim en iyi kurgulanmış filmlerden biri.

  0 0
 5. @fesabay

  beyninizi zorlayacak bir yapıt…

  0 0
 6. @kafkavari

  kaç aydır ilk 30dk izleyip bırakmıştım tekrar izlemeye karar verdim. neyi kaçırdığımı görünce hass…r diyesim geldi.
  ama ters köşe olmadım. Aslında dikkatli bir şekilde izlerseniz bazı kırılma noktaları var buradan seneryoyu çözebilirsiniz ama kurgu fevkalede…

  1 0
 7. elif

  zeka zorlayan çok detaylı ama sıkmayan kurgusu muhteşem ve asla tahmın edılemez bir film. çok dıkkatlı fılm ızleyen bırı olarak ben bıle detayların bazılarını kacırdım o kadar ıyı kurgulanmıs. mutlaka ızleyın. çok çok basarılı.

  0 0
 8. özlem marangoz

  müthiş bir film.bir odada geçen ama bu kadar heyecanı yüksek bir film yok.bayıldım.

  0 0
 9. @lovefool300

  Harika kurgu 8/10

  0 0
 10. @nil266

  Muhteşem. Akıl oyunları, doğru ile yanlış detaylarda gizli….Dün akşam The Wall bu akşam Mine filmlerinden sonra (ki onlar da güzeldi ama ağırdı) bu film iyi geldi. İzlemenizi tavsiye ederim.

  0 0