8.5
Oy ortalaması:
8.5/10 - 24 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

İskoç kökenli bir avcı olan Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) bugün Dakota adıyla bilinen bölgede gerçekleştirilen bir keşif gezisinde bir ayının saldırısına uğrayarak ölümcül bir şekilde yaralanır. Hayatta kalma umudu çok zayıf olan Glass, arkadaşları tarafından vahşi doğada ölüme terkedilir. Müthiş bir dayanma gücüyle hayatta kalmayı başaran Glass, John Fitzgerald'dan (Tom Hardy) intikamını alabilmek için tüm Amerika'yı baştan başa dolaşmaya hazırdır.

Yorumlar (6)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @Biriflimmidedi
  Spoiler içeren alan!

  baştaki atı neden vurdular anlamadım 😞

 2. ..

  Bütün filmler ve playerlar ölü.Bu siteye de bye bye.

 3. @kripto9999

  4 saattir bu siteyle uğraşıyorum. şu filmde alternatiflerin sadece iki tanesi çalışıyor. çalışanlarından birinde bir saat on üç dakika seyredebildim takıla takıla ancak. diğer çalışanı denedim o da aynı. benim bilgisayarda sorun var desen başka sitelerde çalışıyor. yok yani mallık bende illa burada seydecem ya.

 4. Burak

  Filmden çok siteyi beğendim.Abi Türkiye’de The Revenant filmini siteden paylaşanlar içinde en iyi çözünürlüğe sahip olan site buydu.Diğer sitelerde çözünürlük baya kötüydü.Bu yüzdende filmin zevki çıkmazdı.Neyseki ben filmi bu siteden yüksek çözünürlükte izledim.Bidahaki izleyeceğim filmide bu siteden izleyeceğim.Tebrikler!(Bu arada film mükemmel)

 5. @karesihan

  bu tarz çok intikam filmi var ama içine hayatta kalma eklenince güzel olmuş tavsiye ederim herkese

 6. @nun34

  tam bır görsel şölendi ama bu kadar uzun olmasına gerek varmıydı acaba..Ayrıca beyazların onursuzluğunu bir kez daha çok iyi vurgulamış.güzel filmdi kısacası..