3.5
Oy ortalaması:
3.5/10 - 4 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Laura Curran ve kocası Russel, şehrin gürültüsünden uzaklaşıp, modern tasarımlı lüks evlerle çevrili The Pinnacle’ın huzurlu vahasına taşınır. Çift son teknoloji ürünü akıllı evlerine taşındıktan bir süre sonra Lauren rahatsız edici açıklanamayan olaylar yaşamaya başlar. Geçmişinde akıl sağlığı ile ilgili sorunları olan Lauren, kocası ve psikiyatristinin endişelerinden sonra yaşadıklarının sadece kendi kafasında olup olmadığını sorgulamaya başlar. Binanın karanlık bir tarafı olduğundan şüphelenmeye başlayan Lauren, siber komploya ilgisi olan araştırmacı gazeteci Vernon'un da yardımıyla teknoloji harikası binanın, habersiz sakinlerinin beyinlerini yıkıyor olabileceğini keşfeder.

Yorumlar (4)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. Eren

  @boom!!! Filimi anlamadım demedim Einstein! Oyunculuk’tan (özellikle kadın başrol) senaryo ya kadar bana vasat, basit geldi bu benim kişisel fikrim. Sen izlersin beğenirsin saygı duyarım herkesin fikri kendine.

  0 0
 2. boom!!!

  eren kardesim niye aksiyon yaratıyon senin yuzunden film in trailer ini dahi izlemedim senin iq seviyen bu film icin yeterlimiydi acaba ?

  0 0
 3. Eren

  vasat, zaman kaybı..

  0 0
 4. @seda

  güzel bir film, film boyunca varsayımlar üretiyorsunuz.

  Spoiler içeren alan!
  televizyonda gösterdikleri görüntüler cidden rahatsız ediciydi, çanta açılana kadar lauren boşuna çabaladı ve karşı koyamadı sandım
  0 0