7.1
Oy ortalaması:
7.1/10 - 12 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Dane Dehaan, Alex Russell, Michael B. Jordan ve Michael Kelly'nin rol aldığı ''Doğaüstü'' filminin (Chronicle) yönetmenliğini alışılmışın dışında bir tarza sahip Josh Trank üstlendi. Zengin soundtrack'iyle de ilgi çeken filmde, gizemli bir şekilde süper güç sahibi olan 3 yakın arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Bir süre sonra kişisel problemler nedeniyle araları bozulan arkadaşlar, başlangıçta güçlerinin kendilerine kazandırdığı güvenle tehlikeyi eğlence haline getirirken, sonunda güçlerini birbirlerine çeviriyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Filmler

Yorumlar (3)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. Dilan

  İzlemeyin zaman kaybi

  0 0
 2. karamsar

  telekinezi’ye meraklılar için kesinlikle izlemelerini tavsiye edeceğim bir film… kaotik bir son içeriyor…filmin eşi benzeri yok, fantastik filmlerin dünyasında bence bu bir numaradır, marvel filmleri gibi sürekli dünyayı kötülerden kurtarıp hiç ölmeyen süper kahramanları konu edinmiyor….fantastik filmde çığır açan bir film baş rol hollywood yıldızıdır.

  0 0
 3. @pasaeli

  film “lucy” gibi orjinal bir hikayeyle başlayan ama orta ve sona doğru sıradan süper kahraman hareketlerine dönüşen sıradan bir film …

  0 0