9.2
Oy ortalaması:
9.2/10 - 6 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

30'ların Amerika'sında Rock dağlarında bir kasabadayız. Peşindeki gangsterlerden kaçan güzeller güzeli Grace, bir kasabaya sığınmak zorunda kalır. Kadına acıyan kasaba halkı, başlangıçta iyi niyetlerle kadına sahip çıkar ve arasına alır. Fakat kadının konumunun kendileri açısından da bir tehlike arz etmesiyle, aralarındaki ilişki farklı boyutlar kazanmaya başlayacaktır. Grace, kasabalının öteki yüzünü görmeye başlar ve çaresizliği bir kurban konumu almasına neden olur.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. O

  Bebelere zararlıdır. Uzak tutun VELİLER.

  0 0
 2. Seç

  Ben böyle salak filmin ta mamına erdireyim, baştan beri iğrenç bir ortamda ilerleyip salak bir oğlan başrolünde aptal bir kızla ilerliyor. midem bulandı o kıza olandan sonra valla irite oldum filmden de tomdan da kızdan da veradan da hiç bir şey ilgi çekici değil sarmıyor

  0 0
 3. ZALIM

  tüm köy kadına tecavüz etti babası benle gelmeyecek misin diye sorunca hayır gelmeyeceğim diyor

  0 0
 4. İbrahim Doğan

  Güzelim iyi kalpli sarışın kadını bu şerefsizler tecavüz edince film iğrençleşmeye başladı.Seks kölesi gibi kullanmaya başladılar.Dedim şu iğrenç film bitsin artık.Film sonunda herkesi öldürdüklerinde hiç acımadım hiçbirine.Kadının boynuna zincir geçirdiler oğlum.Bu Hristiyanlar ne iğrenç bir millet böyle.Cidden kusasım geldi.Ama bu iyi kalpli kadında salak.Babasına dönmemek için namusunu kirletiyor.Bu ne iğrençlik böyle.

  0 0
 5. @ubermensch

  Altyazı adam konuşmadan önce geliyor

  0 0