9.2
Oy ortalaması:
9.2/10 - 113 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

İsimsiz anlatıcı (Norton) uykusuzluktan muzdarip bir otomobil şirketinde çalışan birisidir. Doktor ona daha fazla ilaç vermeyi reddeder ve kendisine yardımcı olabilecek bir destek grubunu ziyaret etmesini önerir. Anlatıcı testis kanseri mağdurları için olan bir destek grubuna katılır ve orada Marla ile tanışır; o da anlatıcı genç adam gibi hasta olmamasına rağmen gruba katılmaktadır.
Bir iş gezisinden sonra evine döndüğünde bir patlama nedeniyle evinin tahrip olduğunu görür ve yolculuk esnasında tanıştığı, sabun satıcısı Tyler Durden'ı (Brad Pitt) arayarak onunla bir barda buluşur. İçtikleri birkaç biradan sonra dışarı çıkarlar ve Tyler, kahramanımızı kendisine vurması için kışkırtmaya başlar. Bu kavga kahramanımızın hayatını tamamen değiştirecektir.

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @hyperionnn

  Gayet güzel.Sondaki ve filmin içindeki 25.kareler iyiydi

  1 0
 2. @emirhan66

  Çok güzel bir film ama bir nebze overrated

  0 0
 3. Holabusca

  Kitabını da okuyun

  1 0
 4. MOBYNiNDiCKi

  FILM EFSANE EN SONUNDA KI 25. KAREYI GOREN OLUDUMU
  F’LMDE BAHSEDILEN BIR SEY HAHAHA

  0 0
 5. @Xsabi

  Effsane film harika ötesi

  1 0
 6. Kubra

  İnanılmaz bir film. Neden bu kadar geç seyrettim diye kendime kızıyorum. Bayıldım.

  1 0
 7. taylırdördın

  Dünyanın en muhteşem filmi.
  Her repliğinde derin anlamlar olan, başta basit gibi görünebilen ama defalarca izlense bile TAM OLARAK anlaşılamayan bir film.
  Hatta filmden öte bir şey, yaşam tarzı mı desem ne desem bilemedim !

  1 0
 8. @darklucard

  Hayatımın filmi.

  0 0
 9. Franklin

  güzel senaryo, iyi oyuncular, kötü örnek, patolojik davranış içeren sahneler vs. film çekilecek kadar basit bir konu değil anlatılanlar.

  0 0
 10. @Komunation

  TELEVİZYONLA BÜYÜRKEN; MİLYONER, FİLM YILDIZI YA DA ROCK YILDIZI OLACAĞIMIZI SANDIK… AMA OLAMAYACAĞIZ, BUNU YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENİYORUZ VE ÇOKÇA KIZGINIZ!

  Kesinlikle Düşünce tarzımı değiştiren, hayata başka bir pencereden bakmamı sağlayan, hayatımda izlediğim en iyi filmdir.

  1 0