7.6
Oy ortalaması:
7.6/10 - 11 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

10 yıl önce "John Oldman" bir üniversite profesörü olarak görevini yaptı ve meslektaşlarına aslında yüzyıllardır yaşayan bir mağara adamı olduğunu anlattı. Böylece tarih boyunca büyüleyici bir yolculuk ve ölümsüzlük üzerine felsefi bir meditasyon başlattı. Bilimkurgu yazarı Jerome Bixby'nin ("Star Trek", "The Twilight Zone") son çalışmasına dayanarak, The Earth From: Holocene, kışkırtıcı sorularla eşsiz bir bilgelik ve tecrübenin ölümsüz bir adamı olan Oldman'ın epik yolculuğuna devam ediyor ...

Yorumlar (10)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Zeron

  Muhteşem

  0 0
 2. @JamesBayronDean

  Yorumları okudum da, hepsini de ilk filmde kalmış, o filmin üstünde olağanüstü bir konu ve çalışma beklentisi içine girmiş gördüm. Ey cemaati dünyalılar(!) İlk film The Man From Earth, başka bir filmdi, bu başka. Evet hikaye kaldığı yerden devam ediyor ama yeni bir konuya değiniyor, anlamadınız mı? Ben büyük beklentilere kapılmadığım için zevkle izledim devam filmini, çünkü ilk bölüm her şeyi anlattığı için devamında anlatacak çarpıcı konu ve daha çarpıcı iş yapmak gerçekten zordu ve dünyalının devamı bundan daha iyi olamazdı. Bence bunun da devamı çekilmeli.

  Spoiler içeren alan!
  Belli ki John’un 1600’lerde tanıştığı kendisi gibi olan adam seri katıl olmuş ve suçu John’a yıkmaya çalışacak. Son sahnede gelen FBİ ajanlarının söylediklerinden ben bunu anladım

  Piyasada onca bktan dizi varken bence Dünyalı’nın dizisi de yapılmalı. Çok bilenler izlemesin, ben izlerim ve hatta desteklemek için filmi internetten 28 TL’ye satın aldım, burada ahkam kesen kaç zibidi bu filmi izlemek için para ödedi de utanmadan eleştiri yapıyo,. Beleşe film izle sonra da “sakın izlemeyin” diye yaygara yap, insanda biraz sıkılma olur, ayıp ayıp!

  2 0
 3. @ilaydatunaboylu

  İlk filmden sonra bu biraz hayal kırıklığı.

  0 0
 4. @HarunTaskinoglu

  Birkaç güzel gönderme haricinde keşke yapmasalarmış dediğim bir film oldu.

  0 0
 5. kimse999

  İlk filmin %60 ını dahi yakalasa ayakta alkışlayacaktım. Maalesef hayal kırıklığı. Uzun zamandır bekliyordum: beklentilerime son verdiği için sitenize teşekkürler,

  0 0
 6. Nihat

  Yazık ne diyeceğimi bilemedim.İlk film bir efsaneydi ama bu devam filmi için yorum yapmak bile anlamsız ama ilk film için bu yorum yapılmalı.Öncelikle ilk filmin felsefesiyle bir iki sahne dışında alakası bile yok.Dört adet ergen biri yarı çıplak bir kız ve kimliğini gizlemeye çalışan profösörümüz.Hikaye bu .Heleki bir son sahne varki yani insana yuh dedirtiyor.
  Bu arada dizi projesi varmış .Dizide tutmaz, olacaklar zaten belli.Ben filmi izlememiş olmayı tercih ederdim ilk filme olan saygımdan ötürü.Eğer ilk filmi izleyip etkilenenlerden seniz bu filmi hiç görmemiş olarak kabul edin ve izlemeyin.Siteye teşekkürler.her zamanki gibi kalite devam ediyor.

  0 0
 7. @d21k

  Bu serinin ilk filmi tv ekranında izlediğim en iyi yapımdır. 50’den fazla kez soluksuz izledim. İkinci bölümü çok uzun zamandır bekliyordum ancak bir yandan da yapılmasını istemiyordum çünkü filmin dokusunu bozmalarından korkuyordum. İlki kadar iyi olmasa da heyecanla izlediğim bir yapıt olmuş. “The Man from Earth” ailesine sonsuz teşekkürler.

  0 0
 8. Erkan

  Bana kalırsa orijinal senaryoyu daha fazla saçmalıkla devam ettirme çabasına düşmesinler. Asıl filmdeki felsefe, analitik düşünce ve mesajlardan yoksun, popülist bir çabadan öteye gidememiş bir yapım. Para için bunu yapmıyoruz ama para gelirse de dizisiydi filmiydi dayar döşeriz mantığı Jerome Bixby’nin uzun süre uğraştığı ve ölmek üzereyken tamamladığı senaryoya hakaret olur. Kısaca hayal kırıklığı.

  Edit: Adamı Karındeşen Jack yapın da tam olsun!

  0 0
 9. Bado

  Tarif edebilecek kelime bulamıyorum, o yüzden sadece yüce isa diyeceğim.

  0 0
 10. orkun

  Sonunda ! Çok teşekkürler..

  0 0