8.8
Oy ortalaması:
8.8/10 - 4 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

10 yıl önce "John Oldman" bir üniversite profesörü olarak görevini yaptı ve meslektaşlarına aslında yüzyıllardır yaşayan bir mağara adamı olduğunu anlattı. Böylece tarih boyunca büyüleyici bir yolculuk ve ölümsüzlük üzerine felsefi bir meditasyon başlattı. Bilimkurgu yazarı Jerome Bixby'nin ("Star Trek", "The Twilight Zone") son çalışmasına dayanarak, The Earth From: Holocene, kışkırtıcı sorularla eşsiz bir bilgelik ve tecrübenin ölümsüz bir adamı olan Oldman'ın epik yolculuğuna devam ediyor ...

Yorumlar (7)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @HarunTaskinoglu

  Birkaç güzel gönderme haricinde keşke yapmasalarmış dediğim bir film oldu.

 2. kimse999

  İlk filmin %60 ını dahi yakalasa ayakta alkışlayacaktım. Maalesef hayal kırıklığı. Uzun zamandır bekliyordum: beklentilerime son verdiği için sitenize teşekkürler,

 3. Nihat

  Yazık ne diyeceğimi bilemedim.İlk film bir efsaneydi ama bu devam filmi için yorum yapmak bile anlamsız ama ilk film için bu yorum yapılmalı.Öncelikle ilk filmin felsefesiyle bir iki sahne dışında alakası bile yok.Dört adet ergen biri yarı çıplak bir kız ve kimliğini gizlemeye çalışan profösörümüz.Hikaye bu .Heleki bir son sahne varki yani insana yuh dedirtiyor.
  Bu arada dizi projesi varmış .Dizide tutmaz, olacaklar zaten belli.Ben filmi izlememiş olmayı tercih ederdim ilk filme olan saygımdan ötürü.Eğer ilk filmi izleyip etkilenenlerden seniz bu filmi hiç görmemiş olarak kabul edin ve izlemeyin.Siteye teşekkürler.her zamanki gibi kalite devam ediyor.

 4. @d21k

  Bu serinin ilk filmi tv ekranında izlediğim en iyi yapımdır. 50’den fazla kez soluksuz izledim. İkinci bölümü çok uzun zamandır bekliyordum ancak bir yandan da yapılmasını istemiyordum çünkü filmin dokusunu bozmalarından korkuyordum. İlki kadar iyi olmasa da heyecanla izlediğim bir yapıt olmuş. “The Man from Earth” ailesine sonsuz teşekkürler.

 5. Erkan

  Bana kalırsa orijinal senaryoyu daha fazla saçmalıkla devam ettirme çabasına düşmesinler. Asıl filmdeki felsefe, analitik düşünce ve mesajlardan yoksun, popülist bir çabadan öteye gidememiş bir yapım. Para için bunu yapmıyoruz ama para gelirse de dizisiydi filmiydi dayar döşeriz mantığı Jerome Bixby’nin uzun süre uğraştığı ve ölmek üzereyken tamamladığı senaryoya hakaret olur. Kısaca hayal kırıklığı.

  Edit: Adamı Karındeşen Jack yapın da tam olsun!

 6. Bado

  Tarif edebilecek kelime bulamıyorum, o yüzden sadece yüce isa diyeceğim.

 7. orkun

  Sonunda ! Çok teşekkürler..