7.9
Oy ortalaması:
7.9/10 - 9 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Washington, on yıllık kaçıştan sonra geri dönen CIA’in en tehlikeli kaçağı rolünde karşımıza çıkıyor. Gönderildiği Güney Afrika’daki hücre evi paralı askerler tarafından saldırıya uğrayınca, acemi ajan (Reynolds) da onunla birlikte kaçar. Bu sıradışı ikili kendilerini kimin öldürmek istediğini anlayana kadar hayatta kalmak zorundadır. Son bir yıldır Cape Town’da yaşadığı durgunluk Matt Weston’ın sinirini bozmuştur. Dört dörtlük bir ajan olmak isteyen, sadık bir çalışan olan bu “kahya” kendini kanıtlamak için bir fırsat beklemektedir. Karşısına çıkan ilk vaka ise o ana kadar tanıdığı en tehlikeli adamla ilgilidir. Tobin Frost, yaklaşık on yıldır yakalanmamıştır. CIA’in gelmiş geçmiş en iyi operasyoncularından olan bu eski istihbaratçı, iş ahlakını kaybetmiş ve orduya ait gizli bilgileri para karşılığında satmaya başlamıştır. Kuzey Kore’ye sattığı sırlarla Amerika Birleşik Devletleri’ne verdiği zararın boyutu ölçülemez. Şimdi de sakladığı bir sırla geri dönmüştür. Frost sorguya çekilir çekilmez paralı askerler gelip Weston’ın gizli yerini dağıtırlar. Son anda kurtulabilen bu sıradışı ikili, kendilerine saldıranların teröristlerce mi yoksa önüne çıkanı öldürmek isteyen içeriden biri tarafından mı gönderildiğini anlamak zorundalar. İkisi de öldürülmeden önce kime güveneceğine karar vermek artık Weston’a kalmıştır.

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @nil266

  Genellikle geç saatlerde uykum gelsin diye film izlerim. Yanlış film seçmişim, aksiyon tavan yaptı ve uykum iyice kaçtı. Aksiyon sevenlere tavsiye ederim.

  0 0
 2. @dawaro

  adam farkı

  0 0
 3. @acemihtiyar

  Hayret yani, böyle güzel bir film daha önce nasıl olmuş da gözümden kaçmış. Çok güzel kurgulanmış, daha ilk dakikalardan saran, kendinizi kaptıracağınız güzel bir aksiyon filmi. Kesinilikle tavsiye ederim. Teşekkürler dizibox ekibi, iyi ki varsınız. 😉

  0 0