7.3
Oy ortalaması:
7.3/10 - 12 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

İtalya'nın en tanınmış müzayede şirketlerinden birinin sahibi olan Virgil Oldman (Geoffrey Rush), antika alanının en iyilerinden olmasının yanı sıra çok değerli bir kişisel koleksiyona sahiptir. Ancak günün birinde Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks) adında genç ve çok zengin, ancak oldukça tuhaf davranışları olan bir kadının, evindeki antikaları Virgil aracılığıyla satmak istemesi sonucu hayatı değişir. Claire'i daha yakından tanımak isteyen Virgil'in en büyük yardımcısı, genç bir saat tamircisi olan Robert (Jim Sturgess) olacaktır.

Yorumlar (6)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. ulku

  Filmin ortalarına doğru ne olacağı belli oldu zaten, oturduğum yerden çok uyardım :), ne yazık ki son değişmedi ; )) .. Çevirmene ve Admin’e çok teşekkürler.. Son jenerik müziği harikaydı..

  0 0
 2. @arwen05

  Sonunu planlarken biraz eksik bırakmışlar,havada kalmış.Ama genel olarak gerçekten iyi ama ben mükemmel diyemem.Eksik bir şey var ama kesinlikle oyunculuklar değil.Sanırım kurgu .

  0 0
  • @arwen05

   Açıkçası Virgil’in ortağı ,Robert ve sahte Claire ‘in bağlantısı daha net olsun isterdim.Tamam hepsi ortakmış anladık ama yine flashbacklerle aradaki bağlantı daha iyi anlatılabilirdi.

   0 0
  • @acemihtiyar

   Yorumunuza, yorum yapmaktan kendimi alamadım! Havada kalan ne var ki. Gerçekten merak ettim sizde ki eksiklik hissi veren neydi. Finali flaş backlerle son derece güzel bir şekilde detaylandırmışlar. Acaba bende olduğu gibi sizde de yenilmişlik duygusu mu bunları söyletti! Lütfen yanlış anlaşılmasın fikrinize saygı duyarım, amacım asla incitmek değil, sadece merak ettiğim için yazdım.

   0 0
 3. ataneslihan

  mukkemmel bir film. her anı ilgi uyandırıyor .

  0 0
 4. @acemihtiyar

  insanı içine çeken, farklı bir gizem! güzel kurgulanmış, iyi bir oyunculuk, her şeyi tamam. Finalinde, insanda yenilmiş hissi uyandıran bir film. Ben hem beğendim hem favorilerime ekledim.

  0 0