8.0
Oy ortalaması:
8.0/10 - 9 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Doğmamış çocuklarının trajik ölümü Kate ve John’u perişan etmiş, hem evliliklerini hem de Kate’in kırılgan ruh halini olumsuz yönde etkilemiştir çünkü Kate kabusların ve geçmişinden gelen iblislerin pençesindedir. Hayatlarını bir nebze de olsa normale döndürmeye çalışan çift bir çocuk daha evlat edinmeye karar verir. Gerek John gerek Kate yöredeki bir yetimhanede Esther adındaki küçük bir kıza adeta çekildiklerini hissederler… ama Esther göründüğü gibi değildir. Ailesinin güvenliğinden endişe eden Kate, John’a ve diğerlerine Esther’ın sevimli maskesinin ardındaki yüzünü göstermeye çalışır. Ama uyarılarına kulak asılmaz ve belki de herkes için çok geç olana dek bu durum devam eder. Evliliklerindeki zorlukların doğmamış çocuklarının kaybıyla doruğa ulaşmasının ardından, bir kızları ve bir oğulları olan Kate ve John Coleman yaralarını sarmanın en iyi yolunun hayatlarına bir kişi daha almak olduğuna karar vererek dokuz yaşındaki Esther’i evlat edinirler. Esther önceki bakıcı ailesini evde çıkan yangında kaybetmiş, kendi de güçlükle kurtulmuştur.

Yorumlar (11)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @watcher
  Spoiler içeren alan!

  kız bi türlü ölmüyo ya. polat alemdar mübarek.

  0 0
 2. kemalerdogan____

  belki yüzlerce korku filmi izlemiş biri olarak söylüyorum, korku düzeyı düşük fakat sürükleyici ve hikayesi de oldukça ilgi çekiciydi.. Benim şahsi puanım ; 7.4

  0 0
 3. @salamseverem

  hayatmda izledigim en guzel filmlerdendi insallah birgun karsilasirzda mkna korm

  0 -1
 4. Zehra

  Harika bir film, korkunç değil ama gerilimli. Bunu söylüyorum çünkü şahsen ben bir korku filmi izleyeceğim zaman ilk önce google’a falan filan filmi korkunç mu diye yazıyorum tabi cevap yok. Yani benim gibi olan varsa belki bu yorumu okur diye yazıyorum. Esther’e çok gıcık oldum ama bu da şahane bir oyunculuğunun olduğunu gösteriyor değil mi? 🙂 Son olarak izlenmeye değer bir film diyorum.

  0 0
 5. Nebil

  Süper

  0 0
 6. @kargaolsam

  bu filmi ilk piyasaya çıktığında izlemiştim hala düşündükçe gerilirim.
  herkese önerdiğim gerilim korku türünde mutlaka izlenmesi gereken filmlerden biri olduğunu düşünüyorum.

  0 0
 7. ogibilir

  ananın

  Spoiler içeren alan!

  en yakın zamanda ziyaretine geleceğim esther …

  0 0
 8. şerefsiz müko

  Allah belanı versin müko

  0 0
 9. @aynenziii

  güzel film ancak Müko isimli spolier veren gerizekalı aptalın yorumunu neden silmiyorsun saygı değer admin?

  0 0
 10. Müko Aleynanız jsdgds

  Orospu Esther 33 yaşında amk kızıı

  0 0