Film kaliteli görüntüyle güncellenmiştir. İyi seyirler...
7.5
Oy ortalaması:
7.5/10 - 21 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Newt Scamander'ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan tüm canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Sihirli ya da değil, tüm insanların kaderi ona bağlıdır... Serinin hayranlarını Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun eski günlerine götüren filmin sevimli baş kahramanı Newt Scamander'ı ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Oscar ödüllü Eddie Redmayne canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda David Yates'in oturduğu filmde genç Dumbledore rolünde Jude Law, Porpentina "Tina" Goldstein rolünde Katherine Waterston, Newt'ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolünde Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolünde Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolünde Zoe Kravitz, Credence rolünde Ezra Miller, Tina'nın sevimli kardeşi Queenie rolünde Alison Sudol ve Grindelwald rolünde Johnny Depp yer alıyor. Sinemaa.net olarak Fantastik Canavarlar 2: Grindelwald'ın Suçları izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (11)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Nazım

  linkler hata veriyor izlenmiyor

  0 0
 2. @west90

  Okulda bi Potter görmek istedim açıkçası

  0 0
 3. Ismail

  Bu altyaziyi yazan kimse neden her zaman Seherbaz diyor, turkcesi mi bozuk? Bence bozuk, cünki Turkce’de Seherbaz diye bir sey yok.

  0 -3
 4. @Reiwan

  Öncelikle ben filmi, Harry Potter’a olan bağlılığımdan ve sevgimden dolayı ağızım açık biçimde izledim deyim yerindeyse. Gerek Hogwarts sahneleri olsun, gerek Albus’u Minerva’yı ve birkaç tanıdık ismi görmek olsun, tüylerimi diken diken etmeye yetti de arttı bile. Tabi benim için bunlar Film veya Kitaptan öte, fakat film olarak değerlendirecek olursak, kesinlikle kesintisiz ve zevkle izlenilecek bir film.

  Tabi bir diğer yandan olaya optimistik yaklaşıp, büyücülük evreni için konuşacak olursak şayet, Harry’nin hikâyesine kıyasla, genel olarak boş bir hikâye olmuş doğrusunu isterseniz, takdir edersiniz ki bu hikâyedeki boşlukları doldurmak adına da bir kaç tekniğe başvurulmuş; Önceden isimlerini bildiğimiz bir iki karakter, onların yanında da (eh filmin de aynı zamanda adı olan) Fantastik Canavarlar’ın hakkını vermek için (belli ki unutulmuş, zira film fantastik canavarlar dışında her konuyu işliyor) bir kaç sihirli yaratık eklenmiş. Ha olmuş mu derseniz olmuş. Fakat dediğim gibi, Bi Harry Potter beklemeyin izlerken derim. Yorumumu okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. İyi seyirler dilerim.

  0 0
 5. @gecececireiz

  Kategorisinde başarılı bir yapım. Kesinlikle zaman kaybı değil, izlenebilir

  0 0
 6. anon

  @kurtuluş

  Spoiler içeren alan!
  Hayır, Voldemort değildi, Dumbledore ın kardeşi, Anlamak istiyor isen Kitabı oku, tüm kitapları okuyamam diyorsan son kitabı oku, Ölüm yadıgarları, orada Açıklanıyor, Ritanın yazdığı kitap konularda

  (Bir fan değilim, sadece seriyi hem izledim hem okudum…)

  0 0
 7. @Dumble

  Evet bir Büyücülük Evreni filmi olduğu için izlemek zorundayım. Diğer filmlerin yanında sönük kalmış ama geçiş filmi olduğu için pek sıkıntı değil. Uzun zamandır izlediğim en iyi açılışa sahipti kendisi ayrıca yönetmen de fena iş çıkarmamış. Rowling’e böyle önemli bir filmin senaryosunun verilmesinin ne kadar yanlış olduğunu anlamışlardır umarım kendisine ne kadar saygı duysam da senaryo konusunda başarısız. Filmin başlığı mantıksız olmuş. Kadroya diyecek bir şey yok zaten Jude Law ve Johny Deep desek izleme sebebi ortaya çıkar.

  0 -1
 8. @Mr. Murdock

  Film hakkında kötü olan tek şey ismi bence Grindelwald’ın Suçları değil Credence’ın Kimliği olmalıydı filmin adı.

  1 0
 9. kurtuluş

  şimdi filimin sonundaki o dağı yaran çoçuk voldi miydi ? ACEYİP GÜZEL MUHAKKAK İZLEYİN

  Spoiler içeren alan!
  0 -4
 10. @m3rt

  İzleyince direk geçiş bölümü, konuya giriş filmi olduğunu belli ediyor. Ben bayıldım filme! Aşırı beklentiye girmeden izledim ve o şekilde de hoşuma gitti. Birde bundan sonra ki filmlerde kendi adıma daha fazla büyü-sihir görmek istiyorum, 2 filmdir yetmiyor büyülü sahneler bana :S 10 üzerinden 7-8 arası benim için.

  0 -1