8.6
Oy ortalaması:
8.6/10 - 11 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Lou Bloom kariyer peşinde, genç ve hırslı bir adamdır. Hayatta "amaca giden her yol mübahtır" düsturunu benimseyen bu hırslı adam, geceleri şehirde yaşanan suç olaylarını tüm açıklığı ile kamerasına kaydetmeye başlar. Şehrin önde gelen televizyon kanallarından birinde gece muhabiri olarak işe girmesi de uzun sürmez. Fakat ne var ki, kariyerinde benimsediği yolun da bir faturası elbet olacaktır... The Fall ve Real Steel gibi filmlerin senaryolarında kalem oynatan Dan Gilroy'un ilk uzun metrajlı filmi olan suç ve gerilim türündeki yapımda, Oscar ödüllü Jake Gyllenhaal başrolde yer alıyor.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. huh!

  Film dediğin budur.Bu nasıl bir zeka, bu nasıl plan kurma yeteneği..
  İşin gerçek tarafı bu kadar iyi gitmiyor malesef ama takdir ediles.Jake herzaman ki gibi çok iyi oyunculuk sergilemiş..Haber sektörü batklığını da iyi yansıtmışlar izleyiciye…Bu ilk ve son izleyişim olmaycak çok ders alınır, adamın zekasından ve hırsından etkilendim.Merhametsiz bir o kadarda hedefe odaklanan bir karakter marjinal..Farklı bir fim severler sahneye alalım sizi..

  0 0
 2. @Hunter0696

  Hayatımda ilk defa bir film karakterine yanımda olsa dövecek kadar sinirlendim.

  0 0
 3. Gürcan

  Film oldukça güzel.İyi seyirler dilerim.

  1 0
 4. @tolgatezel

  Enfes bir film hatta başyapıt bence. Özgün senaryo ve kurgusu ile akıllarda uzun süre kalan filmlerden olduğunu düşünüyorum. IMDB Hak ettiği sıralamaya koymuş zaten. Bu tip filmler çok sık karşımıza çıkmıyor ne yazık ki o yüzden kıymetini bilmek lazım , arşivlere almak lazım 🙂 Sevgiler herkese

  Siteye çok teşekkürler

  Kendi kişisel puanım 8/10 Yıldız.

  1 0
 5. @atakanvecatoglu

  Daha geçen akşam Kill the Messenger’ı izlerken “keşke Nightcrawler da yüklense” diyordum, ki; yüklenmiş. Teşekkürler, bu güzel filmleri birer birer yüklediğiniz için.

  2 0