3.1
Oy ortalaması:
3.1/10 - 7 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Geleceğin dünyasındaki bir avuç insanın yaşadığı boş arazilerde, ölmek üzere olan annesi için bir tedavi olduğunu duyan genç bir adamın arayışını, motosiklet çeteleri, öldürmek için doğanlar ve kurallara uyan insanlar arasındaki ve bunların yanında bir de "kurtarmak" için programlanmış birinin maceralarını seyredeceğiz.

Yorumlar (5)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. Nursen Guney

  Sırf su cok uzun suren ve her tusa bastıgımda karsıma cıkan 1XBET reklamı yuzunden sinirlerim bozuluyor. Sitenizi takipten vazgececegım. Lütfen sureyi kısaltın ve bir kez tekrarlayın. Insanların sinirlerini yıpratmaya hakkınız yok.. !!

  1 -1
 2. @ahdabuts

  herkesin fikri kendine, kötü yorumlara bakıp sonuç çıkarmayın bi izleyin isterseniz. film havalı görünüyor

  0 -2
 3. @givemebaby

  3,1/10 İmdb puanı almış bir filmden birşeyde beklememek lazım.

  0 0
 4. @pitney

  Olmamış….

  0 -1
 5. @ozgurkalender

  Tüm bu kadroya rağmen, kötü yönetilmiş ve çok başarısız işlenmiş bir senaryo olarak tarihe geçti. James Franco’nun yönetmenliği öğrenmeye çalıştığı bir film olarak nitelendiriyorum. Gereksiz hızlı gelişen olay örgüsü ile hemen sonuca varıyoruz. Baştaki o sakin arayış hissi filmin geneline yayılmamış, dramatik dönümleri hissedemiyoruz. Ayrıca katarsis anı yeterince kuvvetli değildi.. Evet klasik anlatı karakterleri var, dümdüz devam ediyor ama bu düzlükte de bitiyor. Daha güzel işlenebilirdi ancak yine de imdb score’a aldırış etmeden çerezlik olarak izlemenizi tavsiye ederim. Sinemaya ilgi duyan ya da sinema öğrencisi olanlar için, elinizdeki kaliteli oyuncu kadrosu ile beraber neyi nasıl yapmamanız gerektiği ile ilgili güzel bir örnek olmuş…

  2 0