Film orijinal yüksek kalite görüntü ile güncellenmiştir.
7.3
Oy ortalaması:
7.3/10 - 43 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Will Sawyer, eski bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi lideridir. Fakat artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendirmektedir. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en uzun ve en güvenli binası ateşler içinde kalınca tüm suç onun üzerine atılır. Bu olay üzerine artık aranan bir adam olan Will, yangının sorumlularını bularak adını temizlemeli ve binanın içinde sıkışıp kalmış olan ailesini ateş hattından kurtarmalıdır. Yönetmen ve senarist koltuğunda “Yakar Top”, “Bu Nasıl Aile?” ve “Merkezi İstihbarat” filmleriyle tanınan Rawson Marshall Thurber’ın oturduğu filmde Will Sawyer karakterini Jumanji: Vahşi Orman, Hızlı ve Öfkeli, San Andreas Fayı ile tanınan Dwayne Johnson yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca “Orange is the New Black”in yıldızı Pablo Schreiber, “Land of Mine” filminden tanıdığımız Roland Møller, “Preacher” dizisinden Noah Taylor, Kevin Rankin, Neve Campbell, Byron Mann, Chin Han, Paul McGillion, Byron Lawson, Hannah Quinlivan ve Adrian Holmes gibi isimlerin de yer alıyor. Görüntü yönetmenliğini Robert Elswit’in üstlendiği filmin müzikleri Steve Jablonsky’e ait.

İlginizi Çekebilecek Benzer Filmler

Yorumlar (44)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @destan

  benim şikayetim videonun değilde sitenin bu yandaki reklamları eskiden ne güzeldi giriş yapınca hiçbirini görmüyorduk şimdi her tarafı kumar sitesinin reklamı oldu üyeler giriş yapınca bunları görmesin bence dizibox sitesi de aynı durumda üyeler reklam görmez diyordunuz eskiden habire şimdi reklam görüyoruz ne oldu üyeler reklam görmez lafına??????

  1 0
 2. Mustafa

  O reklamlar sitenin reklamı değil oynatıcının reklamı. Chrome için adblock programları kullanırsanız o reklamlardan da kurtulursunuz.
  Film genel olarak iyiydi aksiyonu ise nefes kesici diyebilirim.

  2 -1
 3. sinn

  film gerçektende mükemmeldi, hiç durmyın izleyin….

  0 0
 4. @ProfBeatMaker

  Dwayne Johnson adam her filmde daha da iyi oyunculuk sergiliyor. Aksiyon süper izleyin nasıl bittiğini anlamayacaksınız.

  0 0
 5. @Keyser Söze yönetici

  Video reklamdan şikayetçi olan arkadaşlar “Chrome Adblock Plus” isimli reklam engelleme eklentisini kurarak siteyi sorunsuz reklamsız kullanabilirsiniz.

  0 0
 6. @odemirel

  site yönetimine :
  herkesin şikayetçi olduğu bets10 reklamı ile alakalı, filmin sayfasına girdikten sonra player seçmek için tıklanan buton reklamı tetikliyor. bekliyoruz. player açılınca tıkladığımda ( play) yine reklam. film bitince izlenenler listesine eklemek için butona tıkladığımda tekrar. Yani fragmandan itibaren 4-5 sefer açılıyor reklam.

  reklamı tetikleyen alanı üstten biraz kısaltsanız, bu kadar şikayetçi olunmaz.

  sadece fragmanını seyredip izlenecekler listesine eklemek için bile 3 sefer bets10 reklamı beklemek gerek.

  Spoiler içeren alan!
  en son aynalı yerdeki çatışma klasik, saçma, mantıksız idi.

  film daha güzel efektler olmasına rağmen bir “zor ölüm” tadını veremiyor, yine de seyredilebilir. ileri alma ihtiyacı hissetmedim, sıkılmadım.

  0 0
 7. alicaglayan

  Site 10 numara, görüntü kalitesi 10 numara, dwayne johnson 10 numara;)

  0 0
 8. @segpinus

  ADMİN REKLAM YERLEŞTİRME DEDİK YİNE YAPTIN YAPACAĞINI

  2 -1
 9. @ilkerc4

  rapid player’ı tam ekran yapamıyorum bunun çözümünü biliyor musunuz acaba

  0 0
 10. ...

  Reklam koymak zaten hakkınızdı. Bu hakkınızdan bizim için vazgeçtiğiniz için teşekkür ederiz açılan her türlğ reklam hakkınızdır. Yeterki videolu mecburi 5 saniye izlemeli reklamlar olmasın yeter. Birde o küçücük reklamı kapatmak için resmen can çekiştiğimiz reklamlar. İyi çalışmalar 🙂

  0 0