8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 42 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Maurice (Kevin Kline) Fransa'daki bir kasabada, küçük bir evde üç kızıyla yaşamaktadır. Bencil kardeşlerinin aksine Belle (Güzel) iyi niyetli, zeki ve kitaplara meraklıdır. Tüm kasaba Güzel'e (Emma Watson) hayrandır ama onun aklında evlilikten çok daha önemli şeyler vardır. Kasabanın kendini beğenmiş yakışıklısı Gaston, sürekli Güzel'in peşindedir ama Belle ona yüz vermez. Maurice bir yolculuktan dönerken fırtına yüzünden büyük bir şatoya sığınır. Kimseciklerin olmadığı bu şatoda dinlenir ve bahçedeki güllerden birini kızına götürmek için koparır. Bu güller, kötü bir büyü yüzünden canavara dönüşen Çirkin'e (Dan Stevens) aittir ve tüccarın yaptığına öfkelenerek onu bir zindana kapatır. Babasını kurtarmak için Güzel kendini feda ederek Çirkin'in esiri olmayı kabul eder. Bu büyü, tüm hizmetkarları eşyaya dönüştürmüştür ve bu şatodaki kötü sihri sadece gerçek aşk bozabilir... Bu Disney filmi, 1991 yapımı klasik peri masalı animasyonunun yeniden uyarlamasıdır.

Yorumlar (12)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @aoao

  gercekıten müzikali özlemişiz…..

  0 0
 2. Bilge

  Müzikal çok seven biri olarak çok beğendim çok güzeldi bence Teşekkürler..

  0 0
 3. @beyzalessrey

  izlemeden ölmeyin derim

  0 0
 4. @isvicreli

  Tesekkürler. Müzikal sevenler için, mutlaka izleyin. Ben çok begendim.

  0 0
 5. @besouro28

  emeğinize tşkler,kaliteli filmleri sitenizden izlenime sunduğunuz için tşkler….

  0 0
 6. @deltaxy

  Emma Watson için izledim denilebilir. Müzikal kısmı evet güzeldi ama çok fazla vardı bazı yerlerde atladım ama grafik olarak yine güzeldi. İzlenilebilir ama sıkılmanız gerekiyor.

  0 0
 7. @Sahkarga

  İyi bir film…Müzikal Masal sevenler için harika…

  Teşekkürler

  0 0
 8. Osman

  Muhteşem bir film. Mutlaka izlenmesi gerekiyor. 10 üzerinden 10

  0 0
 9. @ato10

  müzikalin tadı biraz fazla kaçmış ama yine de güzel bir film iyi seyirler

  0 0
 10. @m3rt

  Bayıldım. Bir Disney yapımının olması gerektiği gibi sıcacık ve sevimliydi. Konu zaten bilindik, çok çok bir şey beklemiyor insan (ve beklememelide) ama yinede güzeldi. 10 üzerinden 7-8 arası bana kalırsa.

  0 0