8.1
Oy ortalaması:
8.1/10 - 10 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Lawrence Kasdan ile oğlu Jon Kasdan’ın senaryosuna imza attığı Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, genç Han Solo’nun tehlikeli yeraltı suç dünyasındaki maceraları sırasında uzun süre yoldaşı olacak olan Chewbacca ve Lando Calrissian gibi Star Wars evreninin sevilen karakterleriyle yolunun kesişmesini ele alıyor. Karanlık ve tehlikeli yeraltı dünyasında cesaret gerektiren pek çok maceraya atılırken, Han Solo müstakbel yardımcı pilotu Chewbacca ile arkadaş olur. Ve, Star Wars efsanesindeki beklenmedik kahramanların rotasını belirleyen bu yolculukta, kötü nam salmış kumarbaz Lando Calrissian ile tanışır.

Yorumlar (6)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @Reiwan

  Klişelerden uzak, sürekli olarak gördüğümüz ve “kesin böyle böyle olacak” dediğimiz hareketler pek yapılmayan, harika, eğlenceli, mizahi yönden zengin ve 2 saatinize değecek bir film. Muazzam bir kadroya sahiptir, oyuncular ve oyunculuklar için bile izlemeye değer bir yapımdır. “Star Wars ismini sağa sağa biremediler, para kazanacağız diye suyunu çıkardılar, Star Wars ismini de evrenini de batırdılar” desek de, “Feminizm propagandalarından ve nice politik propagandalardan bıktık” desek de (Tüm dünyada, yeni Star Wars serisi için tepki gören bir oyladır bu, ve ingilizcesi de PC yani Political Correctness’tır, haklı bir isyandır, örneklerini Doctor Who’nun son sezonunda bulabilirsiniz, diziye BBC tarafından ara verilmesine yol açmıştır bu durum), filmin güzel olduğu gerçeğini değiştirmez efendim. Ne kadar filmi izledikten 2 saat sonra filmi pek hatırlamayacak olsanız da, etki bırakmasa da, gayet güzeldi. İyi seyirler dilerim.

  0 -1
 2. @theerror35

  Son çıkan SW serilerinde en kötüsüydü benim için. En iyisi Rough One. Tek artısı bu filmin

  Spoiler içeren alan!
  darth maul
  0 0
 3. @efaruk

  Sevdim ben son seri star wars devam filmlerinden daha iyi olmus 😉

  0 0
 4. @mocha

  star wars olsunda konusu isterse çöp olsun. SW manyakları yığılın filme

  0 -2
 5. @destan

  film muhteşemdi eklediğiniz için çok teşekkürler ses görüntü muhteşem hiç sorun yok OL ile izleyin ne takılma ne kasma var

  1 0
 6. Birol Bulut

  izlediğim en güzel filmlerden biri. Harika. izlerken zevk aldım. inşallah devamı gelir.

  0 -1