9.4
Oy ortalaması:
9.4/10 - 36 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Harry Potter, muggle (büyücü yada cadı olmayan insanlar) amcası ve halasıyla sıradan ve zorluklarla dolu bir hayatı yaşarken, yılanlarla konuşabildiğinin, kızgınlık öfkesi sırasında eşyaları hareket ettirebildiğinin farkına varacaktır. Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu'ndan kabul edildiğini belirten mektup ise hayatının sıradanlığını değiştirecektir. Artık o bir büyücü adayıdır.

Yorumlar (2)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Reiwan

  Harry Potter serisi bir çok insan gibi benim için de bir film/kitap serisinden de fazlasıdır. Evdir mesela Hogwarts benim için, Harry, Hermione ve Ron dosttur, o filmin başında gelen Harry Potter logoları heyecandır, mutluluktur, huzurdur, Robert Pattinson ise Edward değil Cedric’tir. Benim ilk okuduğum kitap ve ilk gittiğim sinema filmi Harry Potter oldu, her zaman benim için yeri ayrıydı, umarım bunu okuyan “sen” de aynı hisleri paylaşıyosundur/paylaşırsın.

  Bazıları çocuk filmi diyor, efendim ben 23 yaşındayım ve 46 yaşındaki babamla beraber izlemek için açtım şu an bu sayfayı. Harry Potter evreninin verdiği hisleri alamayan, duyguları gibi akılları ve zihinleri kararmış insanlar için, duygulara sahip olmak çocukluk gibi görünüyor olabilir ya da ilk filmlerde oyuncular henüz çocuk olduğundan böyle bir ön yargıda bulunabilirler, böyle insanlar hep olacaktır, ama unutmayın ki “Karanlık olmadan aydınlık da olmaz” (Dumbledore’dan bir alıntı yapayım dedim). Demem o ki siz bu tür yorumlara takılmayın, hiç izlemediyseniz bir şans verin.

  Şimdiden iyi sehirler dilerim!

  Nox!

  0 0
 2. @umutistn

  İlk olarak yedi yaşımdayken izlemiştim. Aradan yıllar geçti serinin filmlerini ilk gün ki heyecanla izliyorum.

  3 0