7.7
Oy ortalaması:
7.7/10 - 3 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Film, ikiz kardeşinin öldüğünü öğrenen genç bir kadını temel alıyor. Kardeşi gibi medyum olarak genç kadın kardeşinin ona bir işaret göndermesini bekliyor, moda dünyasında geçen bir hayalet hikayesini konu alacak.

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Mete Demiray

  Bu film güzel ve de seyredilmeye değer. Kristen ikizinin ruhu ile temas kurmaya çalışırken ve kurduğunu zannederken, filmin sonunda kendi fantomunu yarattığını ve onunla temas kurduğunu anlıyor ve film öyle bitiyor. Tipik; bir genç kızın yarattığı poltergeist olayı. Konu hakkında bilgisi olmayanların anlayamamış olmaları gayet normal. Ama bir filmi anlamayıp hemen boklamaya başlamaları normal değil. En azından “bir şey anlamadım” dersin değilmi? Olurmu! bokunu atıp öyle gidecek. İnsanların daha çook öğrenecekleri şeyler var. Ama bilin ki hep bedel ödeyeceksiniz. Ta ki, makul, anlayışlı, sabırlı, yardımsever, haklara saygılı oluncaya kadar. Sağlıcakla kalın. Küfür yok lütfen.

  0 0
 2. @m3rt

  Bir şey izledimde ne izledim emin değilim. Filmde güzel bir şeyler var ama pek boş geldi bana. Sanat ve korku türünü birbirine karıştırıp bir film çıkartalım denmiş gibi. Garip-farklı bir korku olmuş bu. Demem o ki Kristen Stewart’ın oyunculuğunu izlemek isteyen varsa filme baksın çünkü onun dışında pek bir şey yok ortada. Gecenin köründe izlediğim içinde final sahnesinde uyuklaya uyuklaya hiç bir şey çıkaramadım finalden. Öyle ziyan oldu yani. 6/10 bana göre ama cidden konudan çıkartılacak hiçbir şey yok. Düz izleyin, izleyecekseniz.

  0 0
  • @m3rt

   Ve de filmde herhangi bir konu var mı emin değilim. Filmi izledim bitti ama ortada elle tutulur bir konu yoktu. Ya da ben kaçırdım bilemiyorum 😀

   0 0