7.5
Oy ortalaması:
7.5/10 - 4 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

1400 yıl önce tanrı veya insan olmayan işkence görmüş bir ruh dünyada yürüdü. Herkül (Dwayne Johnson) tanrı kral Zeus’un güçlü oğluydu. Bunun karşılığında tüm hayatı boyunca acı çekti. 12 görevi ve ailesini kaybetmesinin ardından, bu karanlık yorgun ruh tanrılara sırtını döndü ve huzuru kanlı savaşlarla çarpışarak aramaya başladı. Yıllar içinde kendisi gibi altı ruhla yakınlaştı. Aralarındaki bağın kaynağı savaşma sevgileri ve ölümün nefesini enselerinde hissetmeleriydi. Bu adamlar ve kadın nereye savaşmaya gittiklerini veya neden savaştıklarını hiç sorgulamadılar. Öğrenmek istedikleri tek şey alacakları paraydı. Trakya Kralı bu paralı askerleri adamlarını eğitmeleri için adamlarının dünyanın en iyi ordusu olması için tutar. Bu kayıp ruhların; acımasız ve kana susamış bir ordu eğitmeye başladıkları zaman ne kadar düştüklerini anlamalarının zamanı gelmiştir. Radical Studio’nun çok sevilen ve daha önce çizgi film ve televizyon dizisi olarak uyarlanan “Hercules: The Thracian Wars” grafik romanı temel aksiyonu filminin yönetmenliğini Brett Ratner üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Ian McShane, Dwayne Johnson, Rufus Sewell, Joseph Fiennes, Rebecca Ferguson, Aksel Hennie ve John Hurt gibi birbirinden ünlü isimleri barındıran filmin senaryosunda ise Ryan Condal ve Evan Spiliotopoulos’un imzası olacak.

Yorumlar (2)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. Ozan

  Yunan mitolojisi hakkında çok yüzeysel gidilmiş. Dwayne Johnson seçimi ise çok isabetli bir karar olmuş başkasına yakışmazdı. Görsel açıdan gayet tatmin edici ama çok klasik ilerliyor. Basit bir şekilde ilerliyor. Zaman geçirmek için bence izlenebilir ama izlemessenizde benim gibi mitoloji merakı olan birisiyseniz sizi tatmin etmez.

  0 0
 2. Ali

  Kimse bir şey yazmamış. Ben yazayım. Teşekkürler admin.
  Film konusunda ise, 21. yüzyılda çekilmiş mitoloji filmlerinin sayısı bir elin parmakları kadar olduğu için. Görsellik konusunda tatmin ettiği sürece kötü bir yorum yapmanın anlamı yok. Bu gibi filmlerde kıyas yapabileceğimiz daha iyi bir seçenek olmadığından bize beğenmek düşüyor. Gayet akıcı ve aksiyonu yerinde bir film.

  0 0