7.1
Oy ortalaması:
7.1/10 - 20 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Her geleneğin arkasında bir devrim yatar. Gelecek 4 Temmuz, Amerika'nın yılda 1 kez gerçekleşen, 12 saatlik yasadışılığının yükselişine tanıklık edecek. Basit bir deney olarak başlayan harekete hoş geldiniz: İlk Arınma Gecesi. Suç oranını yılın geri kalanında yüzde birin altına çekmek için Amerika'nın Yeni Kurucu Ataları (NFFA) bir yöntem bulur. İzole bir toplulukta bir geceliğine saldırganlığı özgür kılan sosyolojik bir teoriyi test etmeye karar verirler. Ancak, saldırganların şiddeti hedeflerinin öfkesiyle karşıladığında, bu deney şehir sınırlarından taşacak ve tüm ülkeye yayılacaktır. Söz konusu sosyal deney, yeni Amerika'nın kana bulanmış geleneğinin temelini atacaktır... Filmin yönetmen koltuğunda Burning Sands” ile tanınan Gerard McMurray oturuyor. Serinin dördüncü devam halkasının senaryosu bir kez daha James DeMonaco tarafından kaleme alınıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Oscar ödüllü Marisa Tomei, Y'lan Noel, Lex Scott Davis, Melonie Diaz, Joivan Wade ve Luna Lauren Velez gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (4)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @xeagle

  İlk filminin verdiği tadı ikinci ve bu filmde alamadım.İzleyip karar verin.

  0 0
 2. @tugrules

  Siz buna The Purge demişsiniz ama bu bildiğin Black Panther

  1 0
 3. mehmet

  konusu güzel bir film,izlemesi sıkıcı değil,emeği geçen herkese çok teşekkürler….ayrıca reklam olmamasıda ayıca muhteşem.

  0 0
 4. STERBEN

  Film vaktiniz eğer boşsa izleyeceğiniz güzel bir aksiyon – gerilim filmi biraz basit kalmasına karşın konusunun özgünlüğü bakımından izlemeye değer…

  0 0