8.5
Oy ortalaması:
8.5/10 - 13 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Herkesin en sevdiği süper kahraman ailesi geri dönüyor; ancak bu kez Helen’i başrolde göreceğiz. Bob ise Violet ve Dash’e bakmak için evde kalıyor. Bununla birlikte, ailenin Jack’in ortaya çıkan süper güçlerinden haberdar olmaması durumu zorlaştırıyor. Fakat yeni bir kötülük boy gösterirken, İnanılmaz Aile’nin Frozone ile tekrar birlikte çalışması ve kötülüğü yenmesi gerekecektir.

Yorumlar (8)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @winsletter_

  Rapid alternatifiyle izledim ve bazı şeyler söylemek istiyorum. Siteyi çok seviyorum fakat bu film altyazısı çok kötüydü. Öncelikle I’m in=içerdeyim demek değil burada varım demek anlamına geliyor. Funny komik anlamına gelmiş sonunda diye bir anlamı yok. Türkçe hataları büyük küçük yazım yanlış harf yazımı. Darling kelimesi canım cicim anlamında evet ama cicim diye yazmaya gerek var mıydı? Bazı kalıplar yanlıştı. Bunları ben çok bildiğim için değil siteyi sevdiğim için söylüyorum. Hatalar elbette düzeltilebilir. Teşekkürler. Film 10/10.

  1 0
 2. @Mr. Murdock

  2 saat daha olsa izlenir!! Jack-Jack harikasın ya 🙂

  0 0
 3. @ouzuo007

  Bu tarz filmlerin en sevdiğim yanı herkes tarafından izlenebilecek bir film olması. Gerek güldüren gerekse düşündüren sahneleri var. Vaktiniz varken izlenebilecek sıkmayan, yeni şeyler göreceğiniz hoş bir film. sinemaa.net de saolsun bize hd ve de reklamsız bir film sitesi sahası sunuyor, bu sayede daha da keyifli oluyor film islemesi 🙂

  0 0
 4. uyku semesi

  Şu Jack Jack olmasa film o kadar da başarılı değil. Adam tek başına sırtlamış filmi.

  0 0
 5. O

  Bence– alt yazı okuma pratiği– yapsan iyi olur… Çünküüüü bu sitede dublaj (sinemayı -film katletme) yok.

  1 0
 6. @beyzalessrey

  dublaj ne zaman eklencek

  0 0
 7. @ozgunsero

  jack jack e bayıldım yav 🙂

  0 0
 8. SEE

  guzel olmus vakti olanlar icin izlenir

  0 0