4.8
Oy ortalaması:
4.8/10 - 5 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Jen evli bir adama kendini kaptırmıştır ve onunla da gözlerden uzak ıssız bir yerde baş başa hafta sonu geçirme hatasını yapmış genç ve güzel bir kadındır. Bu küçük kaçamak başta çok güzel gitse de gün içerisinde Jen'in erkek arkadaşı olan Richard'ın iş ortaklarının beklenmedik ziyaretleri Jen'in başta canını sıkmasa da gecenin ilerleyen saatlerinde Jen bu adamların kendisi için kötü haber olduğunu anlamıştır. Fakat Jen'in yapabilecek bir şeyi yoktur ve olabildiğince bu adamlardan uzak durmaya çalışır. Ancak Jen daha sonra Richard'ın bu ıssız yere onu boşuna getirmediğini ve kendisinin de ilk olmadığını anlar. Olaylar o kadar ileri gider ki artık Jen için kendini savunmaktan başka çare kalmayacaktır!

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. zeusemre

  rapid seçeneği neden 720p 1080p olmuyor

  0 0
 2. @neselihakan

  boşa vakit kaybı

  Spoiler içeren alan!
  kötü bir film. bir kız ve onun erotik vucudu bir kezde gögüsleri. erkeginde bir kaç kez malını görmek isteyen izlesin. erotizle de alakası yok. vahşet ama ölmeyen insanlar. yani boşa vakit kaybı. anlamsız konu.
  0 0
 3. @erta1073

  Berbat bir senaryo. 18 yaşında bir çocuk yazmış sanki. Herkesten en az bir filin kanı akıyor ama hiçbir şey yok gibi devam ediyorlar hayatlarına…

  0 0
 4. @theerror35

  Berbat ötesi berbat.
  Filmin özeti %10 konu ve senaryo %90 kızın götü.

  0 0