3.7
Oy ortalaması:
3.7/10 - 6 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Felaket sonrası Dünya'da hayatta kalan son insanlardan biri olan Sam, Dünya'yı terk etmektense, insanların uyum sağlayıp hayatta kalmasının bir yolunu bulmaya çalışan genç bir bilim insanıdır. Ancak gezegeni terk ederek uzaktaki bir koloniye gidecek son mekiğin hareket saati yaklaşırken, hayatta kalan bir başka kişi, Micah nedeniyle Dünya'da kalma kararını sorgulamaya başlar. Sam'i zor bir karar beklemektedir: Micah ile giderek insanlığın geri kalanına katılıp yeni bir hayata mı başlayacak, yoksa kalıp Dünya'nın yaşaması için savaşacak mı? Dünya’nın artık yaşanamaz bir yer haline geldiği yakın bir gelecekte geçen Netflix yapımı bilim kurgu ve gerilim filminin oyuncu kadrosunda “The Leftovers” dizisinin Jill Garvey’si Margaret Qualley, Marvel Sinematik Evreni’nin Falcon’ı Anthony Mackie ve Altın Küre adaylığı bulunan Danny Huston yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Fransız sinemacı Jonathan Helpert otururken, senaryoya Clay Jeter, Charles Spano ve Will Basanta üçlüsü imza atıyor. Sinemaa.net olarak IO izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. baris

  Bilimin B sini bilmeyenler icin ilginc bir deneyim sunabilir. Lise duzeyinde hele universite duzeyinde bilim biliyorsaniz cekemezsiniz onca hatayi gormezden gelmek imkansiz cok acik bir lise kimya hocasina bile danisilmamis film yapilirken. Tamam kurguda bu kadarda kurgu olmasin yani. Ben imdb de 1 verdim.

  0 -1
 2. @ailana

  zaman olursa izlenebilir bi film

  0 0
 3. @Zeron

  Adapte ol ya da öl ikilemini derinlemesine anlatan bir film. Mutasyon temalı güzel bir bilim kurgu.

  0 -1
 4. @Reiwan

  İçerik ve konu bakımından çok güzel olmasına rağmen (bakın bunu çok nadir söylerim), filmin sonunu o kadar boş ve o kadar “bitirmek” için yazmışlar ki…

  Ben bilim kurgu filmlerini çok kötü olsa dahi izlerim, severim. Film bilim-kurgu filmi olmasına rağmen, bilim-kurgu öğrelerine dahi çok az yer verilmiş. Ayrıca bu yapımda ne gizem var, ne macera var ne de gerilim var, en beğendiğim kısmı, harcanmış olan teması ve yan karakterlerin kültürlü olmasından mütevellit, çok güzel eserlerden çok güzel bilgiler verip alıntılar yapması. Onun dışında filmdeki ana karakterimizin ruhani dengesizliğini izliyoruz adeta.

  Ben size filmi pek tavsiye etmiyorum, ha izlenecek film kalmamışsa, benim gibi sadece fikir edinmek ve hayal gücünüzü beslemek için izleyebilirsiniz, onun dışında pek de keyifli bir film değil.

  3 0
 5. bora

  Zamanınıza değer bence

  1 -2