9.0
Oy ortalaması:
9.0/10 - 2 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Rebecca evi terk ettiğinde çocukluk korkularını da arkasında bıraktığını düşünüyordu, büyüyene kadar ışıklar kapandığında nelerin gerçek, nelerin gerçek olmadığından hiçbir zaman emin olamadı Fakat şimdi de küçük kardeşi Martin, Rebecca’nın daha önce yaşayıp akıl sağlığını ve güvenliğini tehdit eden, bu açıklanamayan ve dehşete düşüren olayları deneyimlemeye başlar. Bu korkutucu varlık, anneleri Sophie ile olan gizemli bağından dolayı tekrar ortaya çıkmaktadır. Ama bu sefer Rebecca gerçeği ortaya çıkarmaya daha da yaklaşır, artık hayatlarının tehlikede olduğunu inkar edemez... Işıklar sönmüştür bir kere...

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @gecececireiz

  kategorisinde başarılı bir yapım. Gerilim sahneleri falan güzeldi tavsiye ederim.

  0 0
 2. gg wp

  ayrıca iki şey daha eklemek istedim:
  -şu siyah ışığı bulduktan sonra girdiği diana’nın inindeki mankenlerin olduğu sahne harikaydı.
  -bret şu ana kadar korku filmleri içinde en takdir ettiğim ve akıllı bulduğum karakter oldu diyebilirim. adam baktı iş bunların boyunu aşıyor direk polis çağırıp geldi. yapılabilecek en rasyonel hareket.

  0 0
 3. gg wp

  filmdeki korkuya dayalı her şey dozajında, altyapı güzel, karakterler güzel kurgulanmış, kendini izleyiciye sevdiriyor, görseller çok iyi film genelde kapalı mekanlarda ve karanlık teması üzerine kurulu olduğu halde saçma sapan handy-cam, go-pro çekimleri yoktu. oldukça keyif aldım uzun süredir klişe çekimlere sahip, sürekli aynı sernayoyu döndüren yapımlardan sıkılmıştım. en son “it follows” bu ayarda sinema ve korku yaratmıştı. gerçi biraz daha aksiyon da eklersek grave encounters serisi de gayet başarılıydı.

  0 0