7.0
Oy ortalaması:
7.0/10 - 3 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Başarılı ve varlıklı medya patronu William Parrish (Hopkins), 65. yaş günü yaklaşırken ölüm meleği Joe (Pitt) ile tanışır. Çok geçmeden aralarında bir anlaşma yaparlar. Joe hayatı ona tanıtması karşılığında Bill'in ölümünü erteleyecektir. Masum, gizemli ve çoğu zaman neşeli Joe, Bill'in farklı ve entrikalarla dolu dünyasına girer ve yaşamını altüst eder. Anlaşmanın kuralları Joe'nun Bill'in güzel kızına aşık olmaya başlamasıyla değişmek zorunda kalacaktır. Bill şimdi sadece geleceği için değil aynı zamanda ölümle yaşamın acı tatlı hikayesinde sevdiği herşey için mücadele etmek zorundadır.

Yorumlar (2)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Alponyms

  Oyunculuk inanılmaz, keza hissiyat da öyle lakin senaryo biraz sönük kalmış bu kaliteli yapımın yanında. Çok film izliyorsanız elbette tavsiye ederim ama “Ben arada film izliyorum, amacım romantizm kategorisinin en iyilerinden izlemek.” diyorsanız bu tercihiniz olmamalı.

  0 0
 2. @Ottoman

  Her seyrettiğimde sonunda duygulanıyor ve göz yaşlarıma hakim olamıyorum. 1998 yapımı olmasına rağmen günümüzde kendini seyrettirme özelliğine sahip. Ayrıca Anthony Hopkins, Brad Pitt, Claire Forlani olmasa bu film bu kadar beni etkileyeceğini pek sanmıyorum.
  Bu harika filmi reklamsız bir şekilde seyretmemizi sağlan site yöneticilerine teşekkürü bir boç bilirim.

  0 0