9.4
Oy ortalaması:
9.4/10 - 7 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Kalabalık içinde bile her an yalnız Arthur Fleck, bağ kurma arayışındadır. Yine de, Gotham şehrinin isli sokaklarında yürürken; bölünme ve hoşnutsuzluğun düşmanca bir yer hâline getirdiği şehrin, üzeri grafitilerle dolu toplu taşıtlarına binerken, Arthur yüzünde iki maskeyle dolaşır. Bunlardan birincisi gündüz işi için yüzüne çizdiği palyaço suratıdır. Diğeri ise asla silip çıkaramayacağı bir maskedir: Bu, çevresindeki dünyanın bir parçası gibi hissetmek için ortaya koyduğu boş çabayı yansıtan bir maskedir; hayatı tekrar tekrar yerle bir edilmiş, yanlış anlaşılmış bir adamı gizleme çabasıdır. Babasız büyüyen Arthur’ın annesi kırılgan bir kadındır ve belki de Arthur’ın en iyi arkadaşıdır. Annesi onu “Mutlu/Happy” takma adıyla çağırır; bu lakap Arthur’ın yüzüne içindeki yürek acısını gizleyen bir gülümseme yayar. Fakat, sokakta ergenlerin zorbalığına, metroda takım elbiselilerin sataşmalarına ya da işteki diğer palyaçoların şakalarına maruz kaldığında, topluma aykırı bu adam çevresindeki herkesle gitgide daha da uyumsuz hâle gelir... Sinemaa.net olarak Joker izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (4)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. cellosh

  Site eskisi kadar faal değil galiba. Evvelce 5-6 player’la sunum yaparken teke düşümüş oda telif yemiş.Yılbaşından beri sunum yaptığı filim adedi nerdeyse yok denecek kadar az.Halbuki en klas gördüğümüz ve muhakkak bakmadan geçmediğimiz bir site idiniz. Kayıplara karışan bir değer olmanızı görmek istemeyiz.Kalite ve film seçme nosyonunuz çok iyiydi.

  1 0
 2. @ailana

  PLAYER ÇALIŞMIYOR

  0 0
 3. mwkelmfe

  güzel bilm daha olmuştşekkğrler.

  0 0
 4. @Reiwan

  Muazzam oyunculuk ve tartışmasız yılın en harika filmi olan Joker’i izlemediyseniz kesinlikle diğer filmlere bile bakmadan bunu izleyin derim.

  Dipnot: Sonunda geri dönmüşsünüz. Özlettiniz siteyi vallahi.

  0 0