8.2
Oy ortalaması:
8.2/10 - 51 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Dört sıra dışı arkadaş bir video konsol oyunu bulur. Daha önce kimse bu oyunun adını duymamıştır. Heyecanla oyunu incelemeye başlayan ve oynamaya koyulan dört ergen kendilerini vahşi bir ormanda avatarların bedenlerinin içinde bulurlar. Kısa bir süre sonra Jumanji ile oynadıklarını düşünen çocuklar kendilerinin de bir oyunun içinde olduğunu keşfederler. Sonsuza kadar Jumanji’nin içinde hapsolmamak için hayatların macerasını yaşamak zorundadırlar. 1995 yapımı kült film Jumanji'nin devam halkası olan filmin başrollerini Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan otururken, filmin senaryosu ise Scott Rosenberg'e emanet.

Yorumlar (22)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. ufuk

  alt yazılı olmadığı zaman ses işitemeyenler düşüncelerinde serbesttir.

 2. @emrebuzzard

  YAKLAŞIK 3 AYDIR BU FİLMİ BEKLİYORDUM VE SONUNDA BEKLEMEYİN İZLEYİN KEVİN HART VE DWAYNE JOHNSON VARSA BEKLEMEDEN İZLEYİN..

 3. @m3rt

  Gayet iyiydi bence 😀 Eğlenceliydi. İzlemeyi düşünüyorsanız açın izleyin tavsiye edilir. 8/10

 4. hakan

  Harika bir film kaçırmayın derim. Karen Gillan ah Karen ah..

 5. @Ed Wayne Jr.

  Film çok eğlenceli . Oyuncu kadrosu ise süper kalite. Daha ne olsun ki.

 6. @destan

  önce jumanji nin 1 ve 2 sini izledikten sonra bunu izlemenizi tavsiye ederim olayı daha iyi kavrar ve film den daha çok keyif alırsınız ve Film muhteşem olmuş jumanjiyi digital ortama çevirmişler buda hoş olmuş 😀

 7. @theerror35

  Eğlenceli. Amy pound ı görmek de ayrı bir zevk.

 8. @Ladynova

  Sürükleyici ve eğlenceli.İyi yorumlarını okumuştum, ona rağmen beklentimi düşük tuttum ama iyi yorumları hak etmiş kesinlikle.

 9. @mrtcnrsln

  EFFF SAAA NEYYY Dİİİİ…
  Kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım olmuş.
  Kadro harika , efektler muhteşem.
  Bazı sahneleri abartmışlar ama kesinlikle abartısının hakkını vermiş.
  Yerinde komedi ve cidden güldüren bir film olmuş.
  10/10

 10. @emlblc

  Filmini izlemedim ama Jumanji’ye yıllar önce 1995 yılından çok daha eski bir baskı olan “Canavar Bulmacası” adlı bir kitapta rastlamıştım. Türkçesi baya eski olmasına karşın inanılmaz sürükleyici bir hikayeydi. Genelde kitabı okunmuş senaryoların filminin çok etkileyici bulunmadığı söylenir ama o kadar etkileyici bir hikaye ki, filmi henüz izlemediğim halde kesinlikle tavsiye edebilirim. Mutlaka izleyin, hatta canavar bulmacası kitabını bulabilirseniz onu da okumanızı şiddetle tavsiye ederim.