Film orijinal yüksek kalite görüntü ile güncellenmiştir.
7.4
Oy ortalaması:
7.4/10 - 35 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

İlk filmde yaşanan facianın ardından, Claire’in (Bryce Dallas Howard) parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişir ve “Dinozor Koruma Grubu” isimli bir organizasyon kurar… Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır… Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady (Chris Pratt)'den yardım ister… İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa saracaktır… “Jurassic World: Yıkılmış Krallık”ta başrolleri, ilk filmde olduğu gibi Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard paylaşıyor… Ünlü aktör Jeff Goldblum, BD Wong, Toby Jones, Ted Levine, James Cromwell, Geraldine Chaplin ve Rafe Spall gibi oyuncular da onlara eşlik ediyor… Filmin yönetmen koltuğunda ise J.A. Bayona oturuyor.

Yorumlar (18)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  
 1. @MustBox

  Seviyorum bu seriyi sıkılmadan izledim.

  0 0
 2. @xeagle

  Efektler ve film çok güzel.İzleyin.

  0 0
 3. FerruxBTB
  Spoiler içeren alan!
  cok guzel bi film tavsiye ederim amma dinozorlar serbest kaldigi icin kim bilir kac insani yemislerdir gercekden bu filmden sonra devami gelirmi cok merak ediyorum.!?
  0 0
 4. @m3rt

  Her ne kadar bazı klişe sahneleri olsada böyle bir evreni seyretmek haz verici. Keyifle izlenebilir fazla abartılı düşünmeden. 7/10 benim için

  0 0
 5. @MasterTurk

  Ses kayması var biraz

  0 0
 6. Letsgoobebem

  SONUNDA ORJİNAL GÖRÜNTÜYLE KARŞISINDAYIM GELSİN CİPSLER ÇİKOLATALAR HAYDİ BİSMİLLAH

  0 0
 7. CoolBaksi

  Dinozorlarla insanların yaşaması mantıklı diğil

  1 0
 8. nesib

  guzel devami olmali bence

  0 0
 9. mumbardolması

  7:12 de Jeolojist i din adamları olarak çeviren çevirmenin ya mizah anlayışı çok değişik yada google translate falan. Karar veremedim ama güldürdü.

  0 0
 10. saygısızsınız

  ne güzel siteydiniz, her tıklamaya elli tane reklam mı olur, bir iki üç tane koy arkadaş, bildirimlere izin verilmiyorum diye tam ekran modu çalışmıyor.. başka ne yapacaksınız, güzelim siteyi bilindik dandik saçma sapan siteye çevirmişsiniz, yazık

  1 0