Film Korece alt yazı üzerine Türkçe sarı alt yazılıdır. Görüntü kalitesi ise yüksek.
8.0
Oy ortalaması:
8.0/10 - 13 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

İlk filmde yaşanan facianın ardından, Claire’in (Bryce Dallas Howard) parkı yönetirken birer market ürünü gibi gördüğü dinozorlara olan bakış açısı değişir ve “Dinozor Koruma Grubu” isimli bir organizasyon kurar… Amacı; aktif bir yanardağın harekete geçtiği adada yaşayan dinozorları adadan çıkarmanın bir yolunu bulmaktır… Claire, bu tehlikeli ve zor görevi yerine getirebilmek için de dinozorlara karşı baskınlığını kanıtlamış olan tanıdığı tek kişiden, Owen Grady (Chris Pratt)'den yardım ister… İkilinin bir kurtarma görevi amacıyla gittikleri adada ise her şey sarpa saracaktır… “Jurassic World: Yıkılmış Krallık”ta başrolleri, ilk filmde olduğu gibi Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard paylaşıyor… Ünlü aktör Jeff Goldblum, BD Wong, Toby Jones, Ted Levine, James Cromwell, Geraldine Chaplin ve Rafe Spall gibi oyuncular da onlara eşlik ediyor… Filmin yönetmen koltuğunda ise J.A. Bayona oturuyor.

İlginizi Çekebilecek Benzer Filmler

Yorumlar (7)

Yorumunuz ipucu/detay içeriyorsa spoiler butonunu kullaniniz.
[spoiler]yorumunuzu bu bölüme yazınız[/spoiler]
  

 1. @lacer44

  Güzel di izlenilebilir diğer film gelirse daha iyi olabilir bundan

  Spoiler içeren alan!
  en son o kanları kimin caldığını anlamadım
  0 0
 2. @Ulvi2000

  Devamının gelmesi dileğiyle))

  0 0
 3. @destan

  muhteşem bir Jurassic Park daha bence bunun devamı da gelecek ve bence çok daha muhteşem olacak

  2 0
 4. Leocorte

  Filmin sonlarında aklıma nedense Transformers 1’in sonu geldi. Nedense 1’in tekrarı gibi geldi. Kısır döngüye sokulmuş bir film. Yani tutsa 10 seri çekerler. Chuck diye bir dizi vardı, gözlüğü kapan zengin oluyordu, buradaki durumda DNA’yı kapan zengin oluyor gibi… Tabiki izlenir, sonuçta başarılı Hollywood efektleri mevcut.

  0 -3
 5. Hakan

  Admin öncelikle senin taşşaklarını yesinler! Filme gelirsek tam bir hayal kırıklığı oldu. Baştan sona sıkıcı klişe ve saçmalıklarla dolu. 9-15 yaş arası için yapılmış

  0 -5
 6. Can

  En az birincisi kadar sıkıcı

  1 -5
 7. @umutistn

  Admin bey filmlerin embed kodunu aldığınız siteler indirme seçeneği de sunuyor. Siz de filmin üst köşesine indirme sayfasına yönlendiren bir köprü ekleseniz hiç fena olmaz 🙂 Her seferinde öğeyi denetle kısmından linki bulmak biraz uğraştırıyor. Teşekkürler..

  4 -1