7.6
Oy ortalaması:
7.6/10 - 7 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Mud, Huckleberry Finn ruhunu veren bir film. Tehlikeli ve karizmatik kanun kaçağı Mud, deliler gibi aşık olduğu Juniper için işlediği bir suç nedeniyle hem kanun görevlileri hem de ödül avcıları tarafından aranmaktadır. Peşindekilerden kurtulma amacıyla küçük bir adanın izbe bir köşesinde gizlenmektedir. Bu bölgede dolaşmakta olan 14 yaşındaki Ellis ve en yakın arkadaşı Neckbone'un Mud ile karşılaşmaları da bu vesileyle gerçekleşir ve kısa zamanda aralarında ilginç bir iletişim oluşur. Ne pahasına olursa olsun Juniper'e kavuşmakta kararlı olan Mud'ın anlattığı bu trajik aşk hikayesi iki genci de derinden etkiler. Hal böyle olunca Mud'a yardım etmeye karar verirler.

Yorumlar (5)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Ottoman

  Sıkılmadan seyredebileceğiniz bir film. Oyuncuların hepsi harika oynamış. Kandın erkek ilişkilerindeki karmaşaya değinilmiş. Filmin ana teması anladığım kadarıyla dostluk ve sevgi, seyredilmeye değer.

  0 0
 2. Maya

  Çok hoş bir film.. dostluğun, arkadaşlığın, sevginin değerini ilginç bir yöntemle anlatan bir film. 14 yaşlarındaki iki çocuğun yaşadıklarıyla …

  0 0
 3. @hasros

  değişik bir film karmaşık boş vaktinde izlenilecek bir film ama kötü değil ilginç.

  0 0
 4. @nun34

  bazen cok sıkıldm…

  0 0
 5. @glzmk

  İyi film arayanlar için…

  0 0