3.0
Oy ortalaması:
3.0/10 - 1 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir. Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil adlı romanından uyarlandı.

Yorumlar (2)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  1. ORHAN

    Hiçbir derinliği olmayan, iç savaş sırasında,kadınları kadın yönetmen gözünden anlatan iki önemli oyuncuya rağmen sıradan olmaktan kurtulamamış bir film kanımca.

    0 0
  2. ORHAN

    Filmi izlerken dikkat ettiğim bir teknik konuyu hemen yazmak istedim.Aynı filmleri paylaşan başka sitelerde var. Yaptığım denemelerde bu sitede ki gibi görüntü parlaklığı, durma takılma bekleme gibi sorunların HİÇBİRİNİN olmaması DİĞERLERİNE GÖRE sitenizin değerini ve de film izleme keyfini artırıyor. KOCAMAN TEŞEKKÜRLER.

    0 0