4.5
Oy ortalaması:
4.5/10 - 2 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Büyüyen bir hayran kitlesine sahip bir kamera kızı, ona tıpatıp benzeyen biri hesabını ele geçirince gizemli suçluyu bulmak ve kimliğini geri almak için harekete geçer. Sinemaa.net olarak Kamera izle için iyi seyirler dileriz...

Yorumlar (3)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. begüm

  bok gibi amk akjLAENGHAROUGHobgWRHwrgjnhWRUHG

  0 0
 2. @oxygen

  1 saat 28 dakikamı geri verin bu ne yaaaa….

  0 0
 3. Demet

  Black Mirror bölümü gibi olmuş ama sonu daha iyi bitebilirdi sanki. The Handmade’s Tale dizisindeki Janine başrolde. Film boyunca ben bu kızı başka nerede izledim diye düşünürken buldum sonunda. Dediğim gibi potansiyeli varken elde patlamış o final ile.

  Spoiler içeren alan!
  Belli ki devam filmi falan olmayacak, keşke sonunda açıklasalardı. Bu işin arkasında kim var, kaybolan kızlar kendileri mi öldü, öldürüldü mü, bir de bunun garantisi yok, kız neden yeniden hesap açtı. Ben son ana kadar TinkerBoy’un yaptığını düşündüm. Bir çeşit yazılım ya da bilgisayar oyunu gibi tasarlayıp kızların yerine yayına soktu, kızları da bu öldürüyor diye düşünürken adam işlevsiz bir abaza çıktı. Bence aşırı gereksiz bir karakterdi. Ya da olay bir örgüte bağlansaydı daha ilginç olabilirdi. Bu şekilde iyi bir fikri baltalamışlar.
  0 0