7.8
Oy ortalaması:
7.8/10 - 79 kullanıcı
Senin Oyun: - / 10

Kaptan Amerika: İç Savaş'da yaşanan olayların ardından sonra Kral T'Challa, teknoloji açısından gelişmiş, Afrika ulusunda geçen Wakanda'ya kral olarak geri döner. Fakat T'Challa, kendi tahtından indirilme tehlikesiyle karşı karşıyadır. İki güç Wakanda'yı yok etmek için birleşince, Kara Panter olarak bilinen kahraman, CIA ajanı Everett K. Ross ve Dora Milaje (Wakanda özel güçleri) üyeleriyle birleşmeli ve Wakanda'yı bir Dünya Savaşı'na sürüklemeyi önlemelidir.

Yorumlar (20)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @lacer44

  Bu gercek olsa orayı 10 yılda rezil ederler ne varsa alırlar ellerinden milleti darbe yapar kralın ailesine neler neler daha 🙂 Yardım edecekmiş iyilikden maraz doğar

  0 0
 2. @reso

  Müthiş bir filmdi.

  0 0
 3. @Ronca

  Klasik bir süper kahraman filmi. Tek farkı hikayenin Afrika’da geçmesi gerçi pek Afrika kültürünü göstermiyor film. Sıkılmadan izlenip bir daha hatırlanmayacak filmler listesine girer.

  Spoiler içeren alan!
  Kahramanın babası geçmişte bir hata yapmıştır, kahramanın asıl kahramanı olan babasına bunu yakıştıramaz bir küçük mağlubiyetin ardından zafer gelir. Bol CGI çok az hikaye. Artık nerdeyse 3 ayda bir süper kahraman filmi çıktığından aşırı baydı bu konsept. Thor, Iron Man, Superman, Spider Man hatta Batman.
  0 -1
 4. @nemogalaxy

  Film gayet güzel, zaman geçirmek için harika bir film. Kötü yorum yapanlara aldanmayın, çünkü bu tarz filmler onların tarzı değil.

  0 0
 5. @ahmeteminn

  Nihayet gelmiş. Teşekkürler.

  0 0
 6. @givemebaby

  Açıkçası güzel bir sayılır ama şuan ki imdb puanı 7.7’yi biraz abartılmış buldum. Benim puanım bu film için 6 puanın yerinde olmasıdır.

  0 0
 7. @ultraslan07

  süperrrr film. teşekkürler sinemaa.net

  0 0
 8. Hakan

  Beğendim güzel seyredin pişman olmazsınız. Fantastik film seyrediyorsun buna mı takıldın diyebilirsiniz ama madem vibranium bu kadar güçlü bir element, topa tüfeğe bombaya karşı bile çizik almıyor, bunca teknolojiye karşı dayanabiliyor o zaman 7nci yüzyılda bu maddeyi nasıl olduda işleyip kazma yaptılar 🙂

  0 0
 9. @destan

  film çok muhteşem olmuş eski çizgi romanını birebir yapmışlar gerçekten muhteşem olmuş yok ileri sardırarak izleyin yok mide bulandırıcı bu saçma ve aptal yorumlara bakmayın zevkle izleyeceğiniz muhteşem bir film

  0 0
 10. @cunaka

  bütün Marvel filmleri gibi, makyaj güzeli.
  ileri sardırarak da izleyebilirsiniz.

  0 0